Patiko? Pasidalinkite!

Archyvuose radome vaizdo įrašą, kuriame aiškiai matosi kas stovėjo už Ignalinos AE uždarymą. Žinoma, kad tai „Landsbergistų” gauja. Tuometinis „atomininkas” Rokas Žilinskas jau išėjęs anapilin, todėl apie jį daug nerašysime, nes kaip sakoma apie mirusį gerai arba nieko.

Visai tai vyko prieš daugiau nei dešimt metų. Bet atkreipkime dėmesį, kad visi šitie politikai it toliau naikina Lietuvą. Ir svarbiausia, kad žmonės už tuos pačius jau 30 metų balsuoja.

Tuometinis IAE generalinis direktorius Viktoras Ševaldinas teigė, kad antrojo bloko techninės galimybės, neatliekant didelės rekonstrukcijos, leistų mums dirbti iki 2012 metų vidurio. Vėliau reikėtų tyrimų ir, ko gero, reaktoriaus kanalų pakeitimo, kuris pailgina reaktoriaus veikimo galimybes dar 15-20 metų.

Kas turi nutikti Lietuvoje, kad žmonės pradėtų nors šiek tiek mastyti savo galvomis? Negi tai pasmerkta išnykimui tauta?

Žmonės pažiūrėkite į šiuos banditus, kurie ir toliau jums meluoja apie šviesų rytojų ir pieno upes. Ar Jums tikrai pakanka, to, kad gavote galimybę pabėgti į svetimą šalį užsidirbti didesnį pinigą?

Negi lietuviams nesvarbi Lietuvos ateitis, kurioje teks gyventi Jūsų vaikams?

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!