Patiko? Pasidalinkite!

Sunku šiais laikais atskirti tikrą Lietuvos ar Žemaitijos patriotą nuo LRT ar Delfio užprogramuoto naudingo idioto. Pastarieji asmenys yra apgaulingi, nes jie dangstosi patriotiškumu, o kai kurie demonstruoja mūsų protėvių kovų menus, lankosi ant piliakalnių, augina Žemaitukus ir atrodo kaip tikri patriotai. Tačiau to nepakanka – pats svarbiausias momentas yra kitas: jų viduje yra suprogramuotas landsbergistinis naratyvas nekęsti kitaminčių arba kitaip manančių nei rodo per televizorių ar skelbiama per delfius.

Virgilijus Avižonis – agresyvus tipas. Pirmą kartą gyvai teko jį pamatyti šokių vakaronėje Žemaitijoje prie Ruškio ežero, kuomet šis bandė filmuotis su Kazimieru Kerpausku (jo projektas – „Žemaitijos keliais”). Ėjome su Egle pro šalį ir tiesiog nematėme, kad šie du filmuojasi ir patekome į kadrą. Jau tuomet pasirodė, kad Virgilijui Avižoniui ne viskas gerai, nes jis pakeltu tonu ir agresyviai drėbė „pasitrauk, ar nematai, kad filmuoju?!” (Jis filmavo Kazimierą). Ar normalus, adekvatus žmogus taip nepagarbiai elgtųsi su nepažįstamais žmonėmis ir renginio svečiais? Tuomet pagalvojau, kad jis galėtų ir mandagiau tai pasakyti, bet, tiesiog nenorėdami jiems trukdyti, su Eglute ėmėme ir pasitraukėme.

Kitas kontaktas ir Virgilijaus apsireiškimas buvo Kelmės rajone, kur Marijus Čekavičius paskelbė viešą renginį – liaudies šokius Kelmės rajone. Tuomet, mums su Eglute atvykus, buvo ir šis tipas. Pats mačiau, kaip pamatęs mus, jis Marijaus Čekavičiaus klausė, ką čia veikia „šitas” ir jau norėjo varyti lauk. Marijus tuomet jam atsakė, „tegul būna” ir numojo ranka.

Trečias kontaktas su šiuo veikėju buvo senajame Kelmės vandens malūne, kur Valdas Rutkūnas kartu su Antanu Jankausku mus su Eglute išvarė lauk iš Naujųjų metų šokių vakaronės. Pasirodo, kad šis veikėjas labai džiaugėsi, kad buvome išvaryti ir galimai pats buvo vienas iš tų kurstytojų, kuris pakurstė malūno savininką kartu su Kazimieru Kerpausku mus išvaryti lauk likus porai valandų iki Naujųjų metų.

Na, bet verta paminėti bei panagrinėti iš kur visa tai kyla. Panagrinėkime ir Virgilijaus pasaulėžiūrą: visu gražumu atsiskleidė jo bukumas socialiniuose tinkluose, kur jis viešai pradėjo mane vadinti stribvaikiu. Tuo šio „protinguolio” pasirodymas nesibaigė: po kurio laiko jis ėmė viešai garbinti Audrių Butkevičių, kuris yra aršus rusofobas ir, kaip pats ne kartą gyrėsi, turintis sąlyčių su Jungtinės Karalystės žvalgyba.

Reziume: tai puikus pavyzdys kaip sistema apdoroja ir sau pasigamina aklai tikinčius robotukus, jaučiančius neapykantą kitaminčiams. O kas yra skaudžiausia: jie juk patys nesugeba suprasti, kad yra tiesiog aukos. Palyginimui pavyzdys galėtų būti numiręs žmogus, kuris nesupranta, kad yra miręs…

Beje, kai kurie socialinio tinklo vartotojai pastebėjo, kad šitas asmuo yra tipinis landsbergizmo pagamintas „stukačius”:

Taip mus sistema ir skaldo į „geruosius” ir į „bloguosius”. Net ir dabar aš jo nelaikau priešu, mielai su juo viešai padiskutuočiau, tik abejoju, kad jis pats išdrįstų ir sutiktų…

 

Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!