Patiko? Pasidalinkite!

Penktadienį Seime registruotas 44 Seimo narių teikimas iš pareigų atleisti Seimo vicepirmininką, „Tvarkiečių” vadą Remigijų Žemaitaitį. Teikime nurodoma, kad jo darbas parlamento vadovybėje yra apsunkintas praradus iškėlusios frakcijos pasitikėjimą.

Žemaitaitis išsidavė ir momentaliai į „nieką” pavirto

Remigijus Žemaitaitis savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo svarstymu vienytis Lietuvos „Liberastams”. Po šio pasiūlymo pasidarė aišku, kodėl Žemaititaitis taip nemylėjo Petro Gražulio ir susitikimuose su savo rinkėjais ant jo pildavo purvą.

Remigijus Žemaitaitis:

Šiuo metu su kolegomis daug galvojame, kaip reikėtų mūsų partijai Tvarka ir Teisingumas atsinaujinti. Iš partijos pasitraukus R. Paksui ir jo aplinkai mums tenka spręsti daugelį jo paliktų problemų, iš paskos velkasi nekoks Pakso įvaizdžio šleifas. Tačiau turime galvoti ir apie ateitį. Prisiminiau, kad R. Paksas šią partiją įkūrė atskeldamas dalį narių nuo tuometinės LLS, Liberalų sąjungos. Pradžioje net vadinomės liberaldemokratais. Silpnėjant tuometinei LiCS -Liberalų ir centro sąjungai, ypač kai 2005 m. nuo jų atskilo dabartinis Liberalų sąjūdis, prie mūsų prisijungė nemažai liberalcentristų. Tai kaip ir esame to pačio ąžuolo gilės… Kokia tai būtų stipri politinė jėga Lietuvoje, jei vėl būtume visi kartu! Rimta atsvara ir konservatoriams, ir socialdemokratams, ir valstiečiams. Gal čia ir būtų teisingas kelias?

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!