Patiko? Pasidalinkite!

Donaldas Trampas pareiškė, kad norėtų nuvykti  į Pergalės dienos iškilmes Maskvoje 2020-ųjų gegužės 9 dieną

Tai vyks pačiame rinkiminio sezono viduryje, todėl pagalvosiu, ar galėsiu atvykti. Bet jei galėsiu, norėčiau nuvykti“, – CNN televizijai pareiškė Donaldas Trampas

„Prezidentas Putinas mane pakvietė. Tai – labai rimtas dalykas, švenčiama karo pabaiga ir taip toliau… Todėl vertinu šį kvietimą“, – sakė Donaldas Trampas

Lietuvai JAV komandos „loti” pakol kas neatšaukė

Kaip keista. Donaldas Trampas „urvinių rusofobų” vadas, vyks į Maskvą, kartu su Rusijos prezidentu švęsti Pergalės dieną. Kaip reaguoti į tai Lietuvai, kuri iki „pamėlynavimo” stengiasi „loti” ant Rusijos ir demonstruoja nuolankų tarnavimą Amerikai?

„Tik didžiausias kvailys gali nenorėti turėti gerų santykių su Rusija“, – taip 2018 metais per susitikimą su trijų Baltijos šalių vadovais pasakė JAV prezidentas Donaldas Trampas.

Kokia sunki vasalo dalia. Loji, stengiesi, o paskui šeimininkas ima ir atiduoda tave kitiems arba išmeta lauk kaip panaudotą preze…vą.

Donaldas Trampas iš tikro nėra rusofobas, jam tiesiog sunku suvaldyti Klintoninę gaują, kuri užėmusi daugelį valstybinių postų kursto rusofobiją. Ar pamenate JAV prezidento rinkimus? Ką Lietuva juose palaikė ir iš ko šaipėsi… Dabar Trampas iš jų, reikalauja daugiau pinigų. Trampas tiesiog atsilygina tiems, kurie iš jo šaipėsi.

Pakelk galvą, lietuvi!!!

Andrius Žemaitis

 

 


Patiko? Pasidalinkite!