Patiko? Pasidalinkite!

Nepraleiskite progos — dabar viskas jūsų rankose! Lapkričio 9 dieną, žvaigždės skatins ryžtingiems veiksmams — parodę šias savybes pasieksite visko, ko tikitės. Štai kodėl šią dieną geriausia planuoti atsakingus reikalus ir derybas ne tik darbo, bet ir asmeninėje bei finansinėje srityse. Atminkite, kad šią dieną apginti savo poziciją, taip pat priimti svarbų sprendimą bus lengviau nei įprastai. Ir svarbiausia: visi šiandien priimti sprendimai bus konkretūs, praktiški ir daug žadantys.

Avinas (03 21–04 20). Šiandien daug kas pakryps jums reikalinga linkme ir ima spręstis jūsų naudai. Gera diena kelionėms, tvarkyti reikalus su aukštais, įtakingais asmenimis. Vakarą praleiskite su tais, kurie jums tiesiog brangūs. Galite sulaukti svečių.

Jautis (04 21–05 20). Palankus metas finansinėms problemoms spręsti, palanku skolintis ar imti kreditą. Tinka spręsti veiklos finansavimo klausimus, tvarkyti draudimo, paveldėjimo reikalus. Bus svarbus poilsis, pasistenkite gerai išsimiegoti.

Dvyniai (05 21–06 21). Tinkama diena ieškoti paramos, užmegzti bendradarbiavimą, pasirūpinti šeimos židiniu. Būkite atidesni, švelnesni savo porai. Pasistenkite, kad jūsų santykiai įeitų į ramias vėžes.

Vėžys (06 22–07 22). Šiandien pasinerkite į darbą, tai žada geras permainas. Gera diena pereiti į naują darbovietę ar pasirašyti naują darbo sutartį. Galite gauti puikių dalykinių pasiūlymų. Pravartu tvarkyti reikalus, susijusius su veikla užsienyje, tikrinti sveikatą, pradėti gydymą.

Liūtas (07 23–08 22). Šiandien laukia geros žinios apie jūsų šeimos piniginius reikalus. Verta ne tik imtis sunkiai įveikiamų darbų. Naujoms romantiškoms pažintims užmegzti diena nelabai palanki.

Mergelė (08 23–09 22). Šiandien dalykiniai susitikimai gali padėti karjerai. Nepersitempkite, daugiau laiko skirkite namams. Imkitės tik svarbiausių, būtiniausių darbų. Palanku užsiimti nekilnojamojo turto reikalais, spręsti investicijų problemas.

Svarstyklės (09 23–10 23). Geras laikas įvairiems susitikimams bei kelionėms. Prasminga aptarti naujas veiklos galimybes. Vakaras palankus eiti į svečius, galimos įdomios ir naudingos pažintys.

Skorpionas (10 24–11 22). Šiandien daugiau bendraukite, pirkite reikalingus daiktus. Gera diena spręsti finansines problemas, pasirašyti sandorius. Tai jėgų bei sveikatos atgavimo metas — teks labiau pasirūpinti savimi. Palanku pirkti namų interjero reikmenis.

Šaulys (11 23–12 21). Sutelkite jėgas svarbiam reikalui. Tai puiki diena susitikimams su naujais žmonėmis. Palanki proga atkreipti į save jums patinkančio asmens dėmesį.

Ožiaragis (12 22–01 19). Šiandien derėtų pataupyti jėgas. Patartina daryti tik tai, kas teikia džiaugsmo. Būtent tuomet, kai numosite ranką į svarbų reikalą, palikdami jį likimo valiai, kas nors ims ir padarys tai, kas jums be galo svarbu. Geras metas darbo reikalams tvarkyti.

Vandenis (01 20–02 18). Atėjo metas paprašyti įtakingų asmenų pagalbos bei užmegzti reikalingas pažintis. Tačiau nepatartina veltis į romantiškus nuotykius.

Žuvys (02 19–03 20). Rytoj pasijusite aukštai vertinami, gerbiami. Tai palanki diena prašyti to, kas jums priklauso. Geras laikas susitikti su  partneriais, kolegomis, vykti į komandiruotę. Būkite atidesni artimiesiems.

BV inf.

Patiko? Pasidalinkite!