Patiko? Pasidalinkite!

Karbauski, susimovėt. Pripažinkite, atsiprašykite ir stenkitės daugiau tokių klaidų nedaryti. Kaip bebūtų keista, bet šį kartą Gabrielius Landsbergis yra visiškai teisus.

Delfi: Parlamentaras Audrys Šimas atsiprašo: nesaliutavo, tik balsavo

Jo teigimu, Valstiečiai niekada nepripažįsta savo klaidų ir niekada neatsiprašo (tačiau tai nereiškia, kad Gabrielius turi moralinę teisę teisti kitus, būdamas didesniu politiniu niekšu).

Laurynas Kasčiūnas 2003 m. įstojo į Lietuvos nacionaldemokratų partiją ir tapo jos vadovo M. Murzos pavaduotoju. Dalyvavo judėjime, nukreiptame prieš Lietuvos narystę ES. Vėliau teigė, kad šis politinis etapas buvo „jaunatviškas entuziazmas”. Murzos judėjimas kažkada garbino Hitlerį ir jo fašistinę įdeologiją.

Valdančiosios Seimo „valstiečių“ frakcijos narys Audrys Šimas pasisveikinimą greičiausiai skyrė priešais sėdinčiam Laurynui Kasčiūnui, kuris jį bandė sudrausminti, bet pakalbinus „Delfiui” Laurynas galimai fašistuojantį „bendramintį” tiesiog išdavė.

Žinoma, dėl visko kalta Rusija… Nacionalino saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Dainius Gaižauskas kreipsis į VSD, nes neva tai galėjo padaryti prorusiškos jėgos. Dainiau, gal bandysi užsiundyti VSD ant tų, kurie paviešino galimai fašistuojantį jūsų kolegą?

Egidijus Paulauskis


Patiko? Pasidalinkite!