Patiko? Pasidalinkite!

Maskvą ir Maskvos sritį ankstų antradienio rytą užpuolė dronai. Dėl to keli pastatai buvo šiek tiek apgadinti, sakė sostinės meras Sergejus Sobjaninas. Anot pareigūnų, hospitalizuotis niekam neprireikė, keleto įėjimų į namus, į kuriuos smogė dronai, gyventojai buvo evakuoti, kol dirbo gelbėjimo tarnybos. Gynybos ministerija nurodė, kad už atakos stovi Kijevas.

Kijevas surengė išpuolį su nepilotuojamais orlaiviais prieš taikinius Maskvoje, naudodamas aštuonis lėktuvo tipo nepilotuojamus orlaivius. Apie tai antradienį pranešė Rusijos Federacijos gynybos ministerija, pabrėždama, kad nukentėjo visi priešo dronai.

„Šį rytą Kijevo režimas surengė teroro išpuolį nepilotuojamais orlaiviais prieš objektus Maskvos mieste“, – pranešė departamentas. Nurodoma, kad atakoje dalyvavo aštuoni orlaivių tipo nepilotuojami orlaiviai.

“Nukentėjo visi priešo dronai. Trys iš jų buvo nuslopinti, prarado kontrolę ir nukrypo. Maskvos srityje priešlėktuvinių raketų ir pabūklų sistema “Pantsir-S” numušė dar penkis nepilotuojamus orlaivius. “, – teigė ministerija.

 

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!