Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nenukentėjo ir toliau dirba. Ukraina naktį bandė smogti Kremliui bepiločiais orlaiviais.

Dėl teroro akto Rusijos Federacijos prezidentas nenukentėjo. Jo darbo grafikas nepasikeitė, jis tęsiasi kaip įprasta”, – trečiadienį pranešė šalies vadovo spaudos tarnyba.

Spaudos tarnybos teigimu, praėjusią naktį „Kijevo režimas nepilotuojamais orlaiviais bandė smogti Rusijos Federacijos prezidento rezidencijai Kremliuje“. „Du nepilotuojami orlaiviai buvo nukreipti į Kremlių“, – sakė jie.

„Dėl savalaikių kariškių ir specialiųjų tarnybų veiksmų naudojant radiolokacines kovos sistemas, įrenginiai buvo sustabdyti“, – nurodė Kremlius.

V.Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas tai pavadino „suplanuotu teroristiniu išpuoliu ir pasikėsinimu į Rusijos prezidento gyvybę“.

Kovo mėnesį Vladimiras Putinas interviu žurnalistams pasakojo apie savo butą Kremliaus rezidencijoje, kuriame pastaruoju metu praleidžia daug laiko. Prezidentas pažymėjo, kad ten dirba ir dažnai nakvoja.

„Po šiandienos teroristinio išpuolio neliko jokių kitų pasirinkimų kaip tik fiziškai sunaikinti Zelenskį ir jo kliką“, – pareiškė Dmitrijus Medvedevas

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!