Patiko? Pasidalinkite!

Kinijos kariuomenė yra pasirengusi bendradarbiauti su Rusijos kariuomene, kad dar labiau sustiprintų strateginę komunikaciją ir koordinavimą, ketvirtadienį per instruktažą sakė Kinijos gynybos ministerijos atstovas Tanas Kefei.

„Kinijos armija yra pasirengusi dėti pastangas kartu su Rusijos kariuomene, kad būtų visiškai įgyvendintas abiejų šalių lyderių pasiektas sutarimas toliau stiprinti strateginį koordinavimą ir komunikaciją“, – sakė Tanas Kefei.

Kinijos ir Rusijos santykiai nėra karinis-politinis aljansas, koks buvo Šaltojo karo metais, jis nėra nukreiptas į trečiąsias šalis, sakė Kinijos gynybos ministerijos atstovas.

„Rusijos ir Kinijos santykiai nėra karinis-politinis aljansas, kuris egzistavo Šaltojo karo metais, jie yra pranašesni už tokį valstybės santykių modelį“, – sakė Tanas Kefei.
Pasak jo, Rusijos ir Kinijos santykiams būdingas nesiderinimas su blokais, nesusipriešinimas ir nesitaikymas į trečiąsias šalis.
Tan Kefei pažymėjo, kad Kinijos kariuomenė yra pasirengusi kartu su Rusijos kariuomene ginti tarptautinį teisingumą.

„(KLR kariuomenė yra pasirengusi kartu su Rusijos Federacijos armija – red.) kartu ginti tarptautinį teisingumą ir teisingumą“, – sakė jis.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!