Patiko? Pasidalinkite!

Daugelį metų Klaipėdą valdo „Liberalai“. Klaipėda smirda! Teigia į akciją susirinkę, nebegalintys kęsti  smarvės klaipėdiečiai ir Klaipėdos rajono gyventojai

Vieni teigia, kad akcijoje dalyvavo tūkstančiai žmonių, kiti teigia, kad šimtai. Vaizdo medžiagoje galima matyti, kad ši problema, tikrai labai skausminga, nes į šią akciją tikrai atėjo, ne dešimt nepatenkintų gyventojų.

леонид соболев nuotrauka.

Didesnių permainų susirinkusieji netiki, nes Klaipėdos miesto meras turi naują „stogą“ – naujai išrinktą prezidentą Gitaną Nausėdą.

Gyventojai kenčia nuo Klaipėdoje sklindančių kvapų, kai kurie sako, kad nųo tenka ir vemti.

Kvapai sklinda nuo Klaipėdos pietinės pusės „Laisvosios ekonominės zonos“, kur stovi šiukšlių deginimo gamykla, bei kiti pramonės objektai. Taip pat šalia ekonominės zonos veikia plastiko gamyklos, dėl kurių jau daugelį metų kenčia Klaipėdos rajono Jakų kaimo gyventojai.

Tai ne Baltijos kelio paminėjimo proga!!! Tai klaipėdiečių kelias už teisę kvėpuoti švariu oru! Už teisę į sveikatą ir jaukią aplinką!

Smarvės kelias – tai gėda Klaipėdos miesto ir Lietuvos politikams, gėda verslininkams, kurie taupydami, nuodija žmones, gėda kiekvienam, kuris patingėjo šiandien išeiti iš savo namų dėl savo ir savo vaikų gerbūvio!

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!