Patiko? Pasidalinkite!

Rytų Sasekso (angl. East Sussex) – grafystėje Pietryčių Anglijoje, mokykla buvo priversta užrakinti savo duris dėl pasipiktinusių protestuojančių mokinių ir tėvų. Protestuojama buvo dėl naujų taisyklių, pagal kurias mokiniai siunčiami namo, jei jie dėvi sijoną, o ne „lyčių neutralumo“ kelnes, – rašo Britų leidinys Independent.co.uk

Dėl šios mokyklos taikomos tokios politikos, susirinko apie 150 protestuojančių, kuriems buvo iškviesta policija.

Mokykla įvedė šią politiką, reaguodama į nedidelio skaičiaus transseksualų studentų susirūpinimą. Mat juos žeidžia, kai merginos vaikšto sus suknelėmis ir tai pažeidžia jų teises.

Mokykla paskelbė, kad visi mokiniai, nepaisant to, ar jie nauji, ar ne, privalo dėvėti kelnes, laikydamiesi lyčių atžvilgiu neutralių vienodų taisyklių.

„Nuo 2019 m. rugsėjo mėn. visi abiturientų auklėtiniai turės dėvėti atnaujintą uniformą“, – teigiama mokyklos tinklalapyje.

„Twitter“ svetainėje mokykla išplatino pranešimą, kuriame rašoma: „Norėdami užtikrinti sklandžią kadencijos pradžią, mes būtume dėkingi už jūsų paramą užtikrinant, kad jūsų sūnus ir (arba) dukra atvyktų į mokyklą tinkama uniforma. Jei mokiniai nenešios tinkamos uniformos, prieš įeinant į mokyklą jie bus paprašyti grįžti namo ir pasikeisti į tinkamą uniformą. “

Tėvai apibūdino mokyklos poziciją kaip „beprasmišką ir kvaila“.

„Visiškai nesąžininga atšaukti mergaitės teisę dėvėti sijoną“, – teigė vienas protestuojantis tėvas Brighton Argus . „Ši uniforma yra seksistinė“.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!