Patiko? Pasidalinkite!

Šios savaitės pradžioje Reutlingeno (Vokietija) patologijos institute buvo surengta spaudos konferencija (nuoroda: https://pathologie-konferenz.de/en/), kurioje buvo pristatyti Austrijos, Japonijos ir JAV mokslininkų grupės atliktų Covid-19 vakcinų tyrimų rezultatai. Spaudos konferencijos vaizdus pašalino “YouTube”.

Du garsūs Vokietijos patologai, profesorius daktaras Arne Burkhardtas (Prof. Dr. Arne Burkhardt) ir profesorius daktaras Valteris Langas (Prof. Dr. Walter Lang) patvirtino profesoriaus daktaro Peterio Širmacherio (Prof. Dr. Peter Schirmacher) pranešimo turinį apie autopsijose nustatytas sąsajas tarp “Covid” vakcinos ir didėjančio paskiepytų asmenų mirčių skaičiaus.

Prof. Peteris Schirmacheris, medicinos mokslų daktaras, autopsijos tarnybos direktorius, nustatė, kad trečdalis mirčių, įvykusių per 14 dienų po Covid-19 vakcinacijos, yra susijusios su skiepais.

Spaudos konferencijoje patologai pabrėžė, kad situacija kelia nerimą. Grupės ištyrė šimtus “Pfizer”, “Moderna” ir “AstraZeneca” vakcinų buteliukų.

“Tai, ką jie aptiko, yra šokiruojantis faktas”, – sakė daktarė Jane Ruby laidoje “Stew Peters Show”. Tyrėjų grupės aptiko nesuskaičiuojamą daugybę smulkių aštrių metalinių objektų, parazitų ir įvairiausių keistų medžiagų, kurių jie negalėjo patalpinti namuose ir niekada anksčiau nebuvo matę. “Daiktai, kurių nėra vakcinoje”, – sakė Ruby.

Atlikdami skrodimus mokslininkai labai gilinosi į detales ir naudojo naujausias technologijas. Taip yra todėl, kad tai vienintelis būdas susieti vakcinas, įžangoje sakė Burkhardas. Konkrečiai Prof. Burkhardas pasakė: “Tarp to, ką jums rodau, yra daug dalykų, kuriuos mačiau pirmą kartą. Kai kurių dalykų dar negaliu įvardyti, nes vis dar ieškau jiems pavadinimų.

Mes čia atliekame tarpusavio peržiūrą su daugeliu kolegų. Sunkų poveikį daugelis patologų tikriausiai klaidingai diagnozuoja kaip miokardo infarktą. Limfocitų sankaupų randama visur”. Visais atvejais pažeidžiama imuninė sistema. Kai kurios diagnozės yra sudėtingos ir dažnai klaidingai interpretuojamos. Ši spaudos konferencija suteiks papildomą impulsą skiepų priešininkų argumentams.

Kita vertus, su ja susijusios farmacijos kompanijos privalo skubiai atsakyti į šių geriausių mokslininkų pateiktus klausimus, sako jie. Tyrimo rezultatai paskatino teisinius ir politinius reikalavimus, pavyzdžiui, kad valdžios institucijos nedelsdamos surinktų informaciją, kad būtų galima įvertinti Covid-19 vakcinų keliamą pavojų gyventojų sveikatai.

Pavyzdžiui, ankstyvuosius skiepytų asmenų vaisingumo sutrikimo signalus galima ištirti patikrinus IVF registrus. Naudojantis vėžio registru, galima gauti informacijos apie vėžio išsivystymą dėl viruso RNR genetinių modifikacijų. Tyrėjai teigia, kad reikėtų apsvarstyti galimybę sustabdyti Covid-19 vakcinaciją. Iki tol kiekvienas turėtų savęs paklausti, ar rizikuoja tokiu “skiepu” ir savo imuninę sistemą veikiantį pavojų, įspėja jie.

NUSIKALTIMAI ŽMONIŠKUMUI

“Tai, ką jie aptiko, yra šokiruojantis faktas”, – sakė daktarė Jane Ruby laidoje “Stew Peters Show”. Ji pažymėjo, kad dalelės sinchroniškai judėjo tuo metu, kai buvo kaitinamos. “Tai labai gąsdina”, – sakė ji. Pasak J. Ruby, tyrėjai pareiškė, kad bet kuri šalis ir bendrovė, tęsianti vakcinacijos programą, bus teisiama ir kaltinama nusikaltimais žmoniškumui.

Mokslininkai taip pat paragino nutraukti skiepijimo kampanijas, sakė ji. Vizitinės kortelės: Prof. Dr. Arne Burkhardt turi ilgametę dėstymo patirtį Hamburgo, Berno ir Tiubingeno universitetuose, 18 metų vadovavo Reutlingeno patologijos institutui, po to dirbo praktikuojančiu patologu.

 

Prof. Burkhardtas yra paskelbęs daugiau kaip 150 straipsnių žurnaluose ir straipsnių žinynuose.

Prof. Dr. Walteris Langas 1968-1985 m. dirbo patologu Hanoverio medicinos mokykloje. Vėliau 25 metus vadovavo jo įkurtam privačiam Hanoverio patologijos institutui, kurio specializacija – transplantacijų patologija, ekstraginekologinė citologija, skydliaukės navikai, plaučių ir blužnies patologija.

Jis atliko konsultacinę diagnostiką 12 pirminių plaučių ligų klinikų ir atliko kepenų patologijos tyrimus daugelyje klinikų. 1985-2020 m. atliko konsultacinius tyrimus Hernerio plaučių klinikos patologijos skyriuje.

 

Prof. Dr. Werneris Bergholzas yra buvęs Bremeno Jakobso universiteto elektros inžinerijos profesorius, daugiausia dėmesio skiriantis kokybės ir rizikos valdymui. Prieš paskyrimą profesorius W. Bergholzas 17 metų dirbo “Siemens” mikroschemų gamybos valdymo srityje.

Išvertė Vygantas Kelertas

Šaltinis


Patiko? Pasidalinkite!