Patiko? Pasidalinkite!

Gargždų gyventojai pasipiktino meru, kuris, anot gyventojų buvo pažadėjęs iškirsti, tik 40 medžių

Prieš dvi savaites nepriklausomi Aplinkos ministerijos rekomenduojami ekspertai  atliko Gargždų parko medžių analizę. Tyrimo išvados – 48 medžiai, kurie numatyti šalinti, yra blogos būklės.

Savivaldybė skelbia tyrimo paprašusi, kai kilo klausimų dėl ankstesnės valdžios patvirtinto parko tvarkymo techninio projekto. Be to, juo suabejojo ir dalis visuomenės.

Socialiniame tinkle pasklido nepasitenkinimų banga, kai Gargždų parke pradėjo kirsti medžius. Visuomenė tuoj sureagavo ir paviešino atliekamus darbus, bei nupjautus sveikus medžius.

Monika Peldavičiūtė socialiniame tinkle paskelbė:

Klaipėdos rajono savivaldybė oficialiai sutarė su Gargždų gyventojais, jog bus šalinama tik 40 medžių, šiandien toliau kertama 150… Bravo Bronius Markauskas 🤥🤥🤥

Bjaurybės jūs bjaurybės!!! Guldot šiandien sveikiausius ir mano nuo vaikystės labiausiai mylėtus gražuolius medžius prie senųjų laiptukų… Melavot, kad neliesite!!!!
Visi jūsų narcizai, visi parašai, visi raštai ir leidimai, pinigai ir dainelės choru esą viskas legalu ir teisinga, visos galimybių studijos ir migla apie architektūrines idėjas, visi kaltinimai, kad prasčiokai nieko nesupranta, ar politikuoja, ar yra marginalai… Trūksta žodžių apsakyti, ką šiomis dienomis jaučia daugybė gargždiškių, ne tik aš… Nesuvokiu, kaip taip galima 😶 Ar ramiai miegosite?…
Tik asmeninė nuomonė ir emocija 😥

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!