Patiko? Pasidalinkite!

Vytautas Sinica, buvęs landsberginės Seimo narės Agnės Bilotaitės patarėjas (paliuosuotas dėl kritiško straipsnio šventosios partijos adresu), nesusilaikė nepasidalinęs “Feisbuke” asmeninio Landsbergio Gėbelso – Rasos Juknevičienės išminties perlu:

TS-LKD kandidatė Europos Parlamento rinkimuose ir šiaip amžina Seimo narė Rasa Juknevičienė paaiškina 2015 metų Vokietijos Kiolno įvykius, kai virš 1000 moterų Naujųjų metų naktį patyrė imigrantų iš islamiškų šalių priekabiavimą.

Pasirodo, tai buvo Rusijos ir Sirijos tarnybų operacija, o pačių priekabiautojų migrantų ten apskritai nebuvo.

Ar mes dar kalbam kažką apie fake news šitoje valstybėje, ar jau viskas galima? Arba galima, bet tik konservatoriams?

Rasa Juknevičienė - hiperidiotė

 

LDiena.lt – gerbiamiems skaitytojams maloniai primenu, kad 2015/2016 metų naktį visoje Vokietijoje naujieji vokietukai – negrai ir arabai didžiuosiuose miestuose atvirai gaudė ir žagino vokietes, kaip įprasta išėjusias sutikti Naujųjų Metų viešumoje. Labiausiai pasižymėjo Vakarų Vokietijos miestas Kiolnas – jame multi-kulti pramogas ant savo rūros ir kitų kūno angų patyrė daugiau negu 1000 moterų. Bejėgiškai stebint fricų policijai, kuriai buvo uždrausta pirštu prisiliesti prie “mamytės Merkel svečių” ir “bekiaušiams” vokiečiams.

Vieninteliai, kurie gelbėjo pisamas vokietes iš arabų ir negrų rankų – tai emigrantai ir gastarbeiteriai iš Rytų Europos – rusai, serbai, lenkai.

Šis “kultūrų” susidūrimas buvo toks grandiozinis, kad tapo chrestomatiniu pavyzdžiu ir susilaukė milžiniško dėmesio bei analizės. Tame tarpe ir užsitarnavo būti įrašytas auksinėmis raidėmis į “Vikipediją”, visomis pagrindinėmis pasaulio kalbomis:

Vokiškai Sexuelle Übergriffe in der Silvesternacht 2015/16

Angliškai 2015–16 New Year’s Eve sexual assaults in Germany

Rusiškai Новогодние нападения на женщин в Германии (2015/16)

Prancūziškai Agressions sexuelles du Nouvel An 2016 en Allemagne

ir taip toliau…

Bet matyt, Rasa Juknevičienė, kaip ir Jeruzalėje pateptasis mūsų p-rezidentas Saulius Skvernelis moka tik gimtąją lietuvių kalbą, todėl nieko keisto, kad jai teko remtis “jorkšyrinių elfų” duomenimis. O juk ji – buvusi Lietuvos KRAŠTO APSAUGOS MINISTRĖ! Įsivaizduojate, į kokias rankas buvo patekęs valstybės saugumas – neįtikėtina, kad rusai pražioplino tokią progą ir būtent tuo metu neužpuolė Lietuvos…

LDiena.lt


Patiko? Pasidalinkite!