Patiko? Pasidalinkite!

Šiandien Seime garsiausiai save „vertybių gynėjais“ vadinantieji nusimetė kaukes. Kai valstybę krečia vienas šlykščiausių skandalų, atrodytų, visi turėtų susivienyti ir rasti atsakymus į esminius klausimus. Kad valdantieji bando dangstytis, veidmainiauti ir ginti savus bet kokiomis priemonėmis – kaip ir įprasta. Kad jiems nėra jokių moralės ribų, kaip ir visuotinai aišku.

Deja, šiandien jiems į pagalbą atskubėjo didieji „tradicinių vertybių“ gynėjai valstiečiai, vairuojami iš Seimo pasitraukusio Ramūno Karbauskio. Nenoras išsiaiškinti ikiteisminio tyrimo nutekinimą įtariamajam ar jo aplinkai, bei suteikimas galimybę bei laiką panaikinti visus pėdsakus yra elementariai amoralu. Negana to, blokuojami įstatymų pakeitimai, reikalingi stiprinant kompleksinę pagalbą nukentėjusiems asmenims ir jų šeimos nariams.

Tiesiog gėdinga.

Kažkada Lietuva tai jau matė – 2010-aisiais Karbauskis išgelbėjo Kubiliaus vyriausybę už milijonus tiesioginių išmokų žemės ūkio verslams (kuo tai buvo naudinga jam pačiam? Išvadas visi pasidarysime patys). Natūraliai kyla klausimas – kokius slaptus susitarimus šįkart pasirašė Karbauskis? Ar pamatysime vieno Agrokoncerno vėjo jėgainių parkams išduodamus leidimus pagreitinta Kreivio tvarka? O gal Vyriausybė ras naujų mechanizmų paremti ramūniškąją žaliąją revoliuciją jo versluose? Juk ir vieni, ir kiti – tokie vertybiški…

Žinau viena – toks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų naktinis persigalvojimas eiti koja kojon su konservatoriais ir Seimo pirmininkės nutylėjimų dangstymu, galėjo įvykti tik vieno žmogaus galvoje – tas žmogus yra Ramūnas Karbauskis.

Tai nėra opozicijos išdavystė, tai – visuomenės ir tiesos paieškų išdavystė, socialiniame tinkle Facebook rašė Saulius Skvernelis

Daugiau apie Sauliaus Skvernelio ryšius su Klausu Švabu (spauskite čia).


Patiko? Pasidalinkite!