Pasaulyje 1950 metų duomenimis, moterų per visą gyvenimą susilauktų kūdikių skaičius siekė 4,7. Norint bent išlikti, gimstamumo rodiklis neturėtų būti žemesnis nei 2, nes jeigu du tėvai susilauktų dviejų vaikų, populiacijos dydis išliktų stabilus.
Mūsų valdžiažmogiai mums seka pasakas apie gerėjančią situaciją Lietuvoje, apie augančią ekonomiką, modernėjančią šalį, bet užmiršta pasakyti pagrindinį dalyką – mes nykstame. Nyksta mūsų Lietuva. Tokią pat padėtis ir pas brolius latvius.

O gal tai tiesiog vienas iš globalistų planų: išvalyti teritoriją, ją paversti kariniais poligonais, įvesti karo policijos viršenybę, kad ši su likusiais nepatenkintais susitvarkytų? Visi rodikliai rodo labai liūdną scenarijų. Gal Jūs žinote, kodėl Lietuva taip sparčiai nyksta?
Egidijus Paulauskas
Ne nykstame, o esame naikinami. O tiksliau ex komuniagos vykdo Lietuvos XXIa. formos genocidą. Per 30 metų – faktų abstu…
Labai teisingai pastebeta.
Pasaulinei mokslininkai istire, kad naujagimiu gimstamumas tiesiogei susijes su kariniu poligonu, karo policijos ir nato akupantu kiekiu regionuose.
Kada mes letucei durnialei suprasim kaip mus naikina.
Nesuprantu ką čia norima pasakyti? Kas jums neleidžia gausinti šeimos?
Negirdėjau, kad Lietuvoje būtų įvesta vieno vaiko politika ar kažkas panašaus. Turėk, 2, 3, 5 ar dar daugiau.
Tu nors kiek mąstai? O kaip išlaikyti ir užauginti tuos 2 ar 3 vaikus? Apie vaikteisistus neteko girdėti? Jiems nereikia alkoholikų vaikų, jiems reikia sveikų normalių vaikų.
Dirbti, užsidirbti ir užauginti. Dabar auginame vieną mažametį ir nematau, kad finansiškai būtų nepakeliama našta auginti kad ir dar du. Pajamų ka-kokių kosminių neturime, na bet ir ne už minimumą dirbame. Vaiko teisių bent jau dabar nesitikiu sulaukti. Kaip bus ateityje aš nežinau. O užauginti žmonėmis tuos vaikus, jau pačių tėvų darbas. Niekas jiems nesuformuos vertybių, tą turi padaryti tėvai.
Tu apie save nekalbėk. Kas gali ir nori, tas augina. Bet vien tik norais gyvas nebūsi, jei nėra galimybių. Vaiko teisės ateis nelauktai. Pakanka stukačiaus skambučio. O kas tas stukačius bus – vaikų gydytojas, darželio auklėtoja ar mokytoja mokykloje, piktas kaimynas – nesvarbu. Problemų bus iki ausų.
Jei nėra galimybių tai nėra. Kaip ir visame kame, jei nėra galimybių naujam tlf., tai ir neturi jo. O jei lb nori, tai ieškai galimybių. Tai čia jau nuo žmogaus priklauso, kaip labai tų galimybių ieškai kažką susikurti. O dėl vaiko teisių, tai aš nežinau, nei artimoje nei tolimoje aplinkoje, kad kažkas turėtų problemų su jomis. O jei šeimoje kažkas muša vaiką iki mėlynių, na tai manau, kad tikrai reikia kažkokių instancijų įsikišimo, siekiant suteikti šeimai pagalbos. Gal tiesiog kitaip auklėti nemoka, tik per smurtą. Tiek psichologinį tiek fizinį. Pagalba šeimai nėra kažkas neigiamo, tai yra teigiamas dalykas, tik kažkodėl jūs visą tai suprantate, kaip neigiamą dalyką.
Tu čia nekliedėk apie atskirus atvejus ar nedidelį sluoksnį, kuris tą gali – aprūpinti ir auginti daug vaikų.
Nusiimk akinius, niekam neįdomūs tie mušami vaikai ir alkoholikų vaikai. Atimami nomalių tėvų vaikai, kurie užkliūną vaikteisistams dėl vienų ar kitų priežasčių, išgalvotų ir melagingų skundų. O dėl vaizdo atima vieną kitą alkoholiko vaiką.
Tai, kad čia tau kažkokie kliedesiai yra. Neatiminejami tie vaikai iš šeimų be pagrindo, nei iš apstinentu nei iš neapstinentu. Tris vaikus užauginti gali nemaža dalis gyventoju, kalbant iš finansinės pusės. Tik klausimas ar nori. Manau, kad dabar žmonės nenori vaikais “apsikrauti” ir tiek.
Dar kartą kartoju, nusiimk rožinius akinius. Tris vaikus užauginti net tarybiniais laikais buvo sunku, nors valstybė rėmė, o dabar tai pakeliama tik procentui kitam Lietuvos piliečių. Todėl nepezėk nesąmonių. Iš tikrųjų tie, kurie galėtų auginti ir daugiau vaikų, o tokių yra, nors ir nedaug, yra išplautom smegenim, nes valstybė nepalaiko šeimų, nepaisant formalių deklaracijų ir numetamų skatikų.
Ir kaip jau tais tarybiniais laikais “valstybė” rėmė? Neduodama motinoms motinystės atostogų? Pagimdei ir pirmyn į darbą po mėnesio ar kiek ten…. Tikrai nebuvo tokių gerų sąlygų kokios dabar yra. Čia greičiau jau jums reikia nusiimti juodus akinius, o tai panašu, kad pas tamsta gyvenime viskas juoda juoda….
Motinystės atostogų ir turbūt tavo dievinamoje Amerikoje (JAV) nėra. Motinystės atostotogos tai ne tai, kuo galima “suvilioti” daugiau vaikų gimdyti šeimas. O tu užkibęs ant pigiaus propagandinio triuko…
O kiek tokių kurie dirba už ne minimumą kaip pats, o jų didžioji dalis žmonių dirba po 12val. ir nevisados gauna dar tą minimumą.
Pats esi savo likimo kalvis. Gal nesimokei ir dabar gali dirbti tik prastai apmokamus darbus. Šiais laikais žmonės sugeba iš nieko uždirbti. Tie patys influenceriai, man atrodo kad jie nekuria jokios pridėtinės vertės, bet manau, kad pajamas generuoja tikrai nemažas. Normalus automechanikas gauna 20eu už valandą. Čia mažai? Moteriškė išėjo vaiko priežiūros atostogų, pabandė savo atžalai kepurytę šalikėlį pasiūti, pavyko neblogai. Pabandė paskui siūti ir pardavinėti, ir pasibaigus toms atostogoms į darbą nebeparėjo, siūna sau laiminga vaikiškus rūbus ir uždirba. Reikia tik galimybių ieškoti ir pinigų bus. Žinoma puikiai suprantu, kad atidirbus 12val., nelabai besinori, kažką dar daryti….
Prasidėjo eiliniai liberastiniai kliedesiai. Numirs – neįsipaišė į rinką, kaip sakė Gaidaras (apsišaukėlis, nešiojantis garsaus rašytojo pavardę) liberastinė Rusijos nuopisa.
Apetitas kyla bevalgant. Lietuva neturinti stuburo – malonus desertas kapitalizmo monstrui. Papirkti „Moisėjai”, 40-metį tautos vedžiojimo už nosies užsakymą, tikrai atliks.
Viskas prasideda nuo vertybių.. Arba ką daryti verta ir ko ne. Ar verta dirbti Lietuvoje, o galbūt verta dirbti Vokietijoje, Ukrainoje, Ispanijoje, Rusijoje, Anglijoje ar Kinijoje. Kiekvienas pasirinkimas turi savus pliusus ir minusus, esmė yra kas yra svarbu/verta/vertinga. Jei manai, kad tavo tėvams euras duonai svarbesnis už žvilgsnį į akis (skype/teams/zoom/ect nesiskaito) pasirinkimas vienas, jei atvirkščiai – kitas. Tas pat ir su visu kitu.
Tai ir pradėkim nuo to, kas svarbu/verta. Žmonės skirtingi ir vertybės skirias (taip buvo visada ir bus irgi) bet visad galima ieškot kas jungia, vietoj ieškojimo kas skiria. Stebūklų nebūna, tačiau kas ieško visada suras.
Svarbiausia prisiminti Šluotą, po vieną šakelę net vaikas sulaužys, o pabandyk perlaužt visą. Todėl ir yra senas pasakymas, skaldyk ir valdyk, nes vaikam lengva laužt šakeles….
Gyvent lietuvoj ekonomiskai dar kolkas iki plandemijos buvo visai neblogai. Jei turi busta.
Bet kas labiausiai atsibosta tai teisingumo nebuvimas. Visur tave kaip locha visur meto siuntelioja poninstitucijas ir tt. Net ne piniguose beda o tai kad valdzios nera lietuvoj isvis. Yra tik administracija pildanti kazkieno uzsakymus
Pasenusias, nevaisingas šalis gelbsti importais. Pasikeitė prekybos žmonėmis stilius.
Lietuvos tautą naikina Lanzbyyrgio vagys.
O iš Rusijos atvažiavęs liberastas kliedi kitaip. Gal kitaip jis ir negali kalbėti, nes gali atsitikti kaip Anatolijui Šarijui – youtube.com/watch?v=sbfv6bs9roA
Prie ko čia Šarijas, jei jis iš Ukrainos…
Šarijus, kaip politinis pabėgėlis, vienu metu gyveno Lietuvoje. Bet kai jis aktyviai kritikavo Ukrainos valdžią, vos spėjo pabėgti į senąją Europą. Šarijus apkaltino Grybauskaitę. Jis į Ukrainą negali grįžti iki šiol. O tas rusas supranta, kad Lietuvoje galės būti tol, kol ruoš melagingus reportažus prokonservatoriškus.
Štai kodėl:
lebionka.blogspot.com/2020/11/vizualinis-europieciu-samones.html