Patiko? Pasidalinkite!

Ar pastebėjote, kad per kelis metus Gabrielius Landsbergis pražilo. Žvelgiant į Gabrielių, o būtent į jo plaukus,  prieš kelis metus, jie tikrai nebuvo žili ir tai byloja nuotraukos. Šiandien dieną, Gabrielius tai slepia, todėl savo pražilusius šoninius plaukus pradėjo kirpti trumpai.

Gabrielius realiai pražilo per 2019 metus, nes 2018 metų nuotraukose matosi, tik kelios žilos sruogos. Kas privertė Gabrielių pražilti? Gal Karbauskio ir Širinskienės atliekami tyrimai?

This slideshow requires JavaScript.

Pražilimo priežastys

Plaukų žilimo priežastys yra kelios: paveldimumas, stresas, nervinė įtampa, ligos, neteisinga mityba, vitaminų trūkumas ir panašiai. Esama ir tokios mokslininkų nuomonės, kad itin svarbus veiksnys – bene kiekvieną žingsnį lydintis stresas. Visgi tai patvirtinančių tyrimų kol kas stokojama. Tačiau vienas tyrimas atskleidė, kad ilgalaikė reakcija į priešišką situaciją gali pažeisti DNR ir sukelti senėjimo procesus anksčiau nei norėtumėte.

Gabrieliui, tik 37 metai, bet per gan trumpą laiką jo galvą papuošė žili plaukai. O gal tai tiesiog paveldėta iš senelio?

Saulius Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!