Patiko? Pasidalinkite!

Pasaulį valdo žydai. Tame pasakyme yra labai daug tiesos, bet tai nėra visiškai taip. Žydai valdo ekonominį valdymo prioritetą, t.y pinigus. Daugeliui atrodo, kad pinigai sprendžia viską, bet iš tikro taip nėra. Pinigai tėra vienas iš valdymo įrankių, kuriuo valdoma žmonija.

Žmonijos valdymas tikrai nėra žydų rankose, nes pinigai tėra vidutinio pajėgumo valdymo įrankis, už jį yra aukštesni ir galingesni. Tarkime istorinis valdymo modelis, kai suklastojama istorija ir žmonės per žiniasklaidą yra sukiršinami tarpusavyje, pasėjama neapykanta vienai ar kitai tautai.

Ar pritikintą žmogų, kuriam įskiepyta neapykanta vienai ar kitai tautai galima papirkti ir pakeisti jo nuomonę už pinigus? Ne. Dar vienas iš valdymo modelių yra religijos, kurios taip pat veikai pritikinimo pagrindu. Tarkime jūs nueinate į bažnyčia ir pradedate siūlyti pinigus religiniams fanatikams, kad šie atsisakytų tikėjimo. Garantuoju, kad to padaryti nepavyktų, nes šis valdymo modelis yra galingesnis už pinigus.

Galima būtų pateikti labai daug pavyzdžių, bet esmė yra ta, kad ideologinis (religinis, politinis) ir istorinis valdymo būdai yra galingesni už ekonominį.

Ar teko pastebėti persidažiusius politikus, kurie tikėję komunizmu patapo fanatiškais tautininkais ar dar kokiais nors “istais”. Tokių pilna ir nereikia jų papirkinėti, pakanka jiems duoti aukštą postą, pareigas (karūną) ir jie žviegs apie tai, kas jiems bus liepta žviegti.

Patikėkite, jie tai daro ne dėl pinigų, didžioji dauguma klysta, kad politikai yra parsidavėliai ir jie parsiduoda už pinigus. Didžioji dauguma yra tiesiog fanatiškai bukos asmenybės , kurios yra pritikintos vienų ar kitų ideologų specialistų (spec. tarnybų).

Lietuva ir jos nesėkmės

Lietuvoje yra pajungiami visi pagrindiniai valdymo modeliai į vieną, ekonominis, istorinis ir ideologinis. Paskiriami į fanatizmą linkę politikai, leidžiama jiems prisivogti (kad turėti kompromatą) ir paskui, juos ideologiškai apdirba, nekęsti vienų ar kitų tautų. Taip yra pagaminami įrankiai, kuriais šeimininkams lengva naudotis.

Lietuvos šiandieninėje politikoje dažnai galima pastebėti fašizmo apraiškas ir fašizmo garbinimą. Kaip manote, ar tiems kurie valdo ekonominį prioritetą, t.y pinigus tokios apraiškos patinka? Taip, taip kalbu apie ekonominį prioritetą kurį valdo žydai. Mes kuo puikiausiai žinome, kiek žydai yra kentėję nuo fašizmo.

Lietuvos bendroji skola užsieniui antro ketvirčio pabaigoje sudarė 35,3 mlrd. eurų, arba 81,6 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP), skelbia Lietuvos bankas.

Kam Lietuva skoloje? Kas valdo bankus? Atminkime, kad ekonominiu prioritetu yra valdomi ir karai. Karas be finansavimo nevyksta. Lietuva paversta į pafrontės zoną, kurioje menkiausia provokacija gali virsti į karą.

Į Lietuvą yra panašios dar dvi valstybės, tai Latvija ir Ukraina. Ir kaip Jūs manote, jų ekonominė situacija yra stabili ir gera. Ne, nes kitaip ir negali būti, fašizmą propaguojančios šalys bus ekonomiškai sunaikintos.

Viskas yra labai paprasta, garbinantys fašizmą yra pasmerkti išnykti. O ir Lietuvos istorija nedėkinga žydų atžvilgiu, nes yra ne vienas ginčas dėl to, kad lietuviai patys prisidėjo prie žydų žudymų.

JAV ir Rusijos amžinas karas

Tiems kam dar neaišku, kad mūsų planetoje konkuruoja dvi didžiausios konkurentės, Rusija prieš JAV. Konkuruoja pagrinde dėl gamtinių išteklių ir pagrindinio resurso durnių. Kapitalistinėje sistemoje durnius yra pagrindinis resursas, todėl šie “statistiniai resursai” taip yra kaip naudingos iškasenos, kurios neša pelną.

Kam neša pelną Lietuva, negi Rusijai? Žinoma, kad ne. Lietuva yra buferis, tarp dviejų didžiausių valstybių, kurią gali bet kada paaukoti karinio konflikto išnaudojimui. Tiesiog kaip teritoriją, o vietos praplautomis smegenėlėmis kareivukus, kaip mėsos faršą. Kaip Jūs manote, jeigu prieš 10 metų Donbase ar Luhanske būtų žmonėms pasakoję, kad į jų miestus kris bombos iš Ukrainos, jie būtų tuo patikėję? Ne.

Rinkite kokį, tik norite prezidentą, balsuokite už kokią , tik norite partiją. Jos nesprendžia nieko, nes jeigu tos partijos ar prezidentai ką nors spręstų, rinkimai būtų uždrausti. Markas Tvenas.

Vaidas Žemaitis

 

 

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!