Patiko? Pasidalinkite!

Vyrai, kaip žinia, nepriekabūs ir nekaprizingi sutvėrimai. Jų poreikių santykiuose sąrašas pakankamai paprastas: prižiūrinti save žmona, fizinis artumas, skanus maistas ir „kad smegenų neknistų“. Ir visgi egzistuoja moteriški poelgiai, kurių vyrai negali atleisti ir dėl kurių susikrauna daiktus ir išeina. Ir tai anaiptol ne neištikimybė, kaip galima būtų pagalvoti.

Tolimuosiuose Rytuose esama nuomonės, kad vyras – tai du žmones išlaikant atrama, o moteris – šios sistemos balansas, išlaikantis abiejų pusiausvyrą. Dėl to psichologinis klimatas santykiuose ir santykių trukmė priklauso nuo gražiosios lyties atstovių išminties. Specialistai pataria moterims skirti kai kuriems klausimams daugiau dėmesio, kitaip galima prarasti meilę, pagarbą ir patį vyrą.

Vieša kritika

Sveika kritika santykiuose – labai naudingas dalykas, skatinantis abi puses vystytis ir tobulėti. Tačiau viskas turi likti tik tarp tavęs ir tavo mylimo žmogaus. Niekada nekritikuok jo kitų žmonių akivaizdoje, neišjuok jo nesėkmių netgi giminaičių akyse. Vyrai motyvuojami pagyrimais, o ne priekaištais. Kuo geriau apie jį kalbėsi kitiems, tuo labiau jam norėsis atitikti tavo pozityvius pasakojimus. Ir priešingai – nesibaigianti vieša kritika užmuša visą jo meilę.

Vyro jame neigimas

Kai moteris žvelgia į savo vyriškį kaip į antrarūšį, jis tai puikiausiai jaučia. Ir išeis pas kitą, kai tik ji sušmėžuos horizonte. Ir apskritai nesuprantama, kodėl moterys gyvena su vyrais, kuriuos niekina?

Perdėtas pavydas

Pavydas gali signalizuoti, kad žmogus jums brangus. Tačiau kvailas ir nesibaigiantis pavydas byloja tik tai, kad nejaučiame pasitikėjimo žmogumi arba patys savimi. Užtruko darbe – tardymas. Nuėjo susitikti su draugais – tardymas. Kažkur ne ten pasižiūrėjo – tardymas ir skandalas, juk už 200 metrų pasipainiojo mergina, kurios jis, beje, net nepastebėjo. Pastovų pavydą mažai kas atlaiko. Vyras paprasčiausiai supranta, kad tu turi psichologinių traumų nuo praeito partnerio arba juo visiškai nepasitiki. Ir išeis ten, kur ramiau.

Manipuliacijos

Vyras turi vardan moters atlikti poelgius. Tačiau tai nereiškia, kad juo galima manipuliuoti, siekiant savo tikslų. Anksčiau ar vėliau vyras tai supras. Juk bet kokios manipuliacijos pagrindas – silpnumas. O vyrai dėl savo prigimties nenori jaustis silpnais. Galbūt manipuliuoji juo nesąmoningai, tačiau tai neturi jokios reikšmės.

Įžeidinėjimas

Įžeidimai, skirtingai nei kritika, smogia į skaudžiausias vietas. Ir nesvarbu ką įžeidinėji – vyrą ar jo draugus. Tai visada yra nepagarba. Ir vyrai tai labai aštriai jaučia. Apskritai pagarba vyrams – be galo svarbus dalykas. Atsisakyk įžeidinėjimo ir pati pamatysi, kaip barniai ir skandalai palaipsniui pavirs paprastais ginčais ir diskusijomis.

Psichologai teigia, kad moterys nedaro čionai išvardintų klaidų, jeigu myli. Juk mylimą vyrą norisi motyvuoti ir girti, o ne kaltinti dėl esamų ir sufantazuotų ydų. Dėl to, norint išvengti nesusipratimų ir santykių žlugimo, reikia visada surasti laiko širdingam dialogui, kurio dėka galima išsiaiškinti norus ir įgarsinti nuoskaudas.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!