Patiko? Pasidalinkite!

Vladimiras Zelenskis per sekmadienį vykusį antrąjį rinkimų ratą gavo apie 73,2 proc. balsų, o už dabartinį šalies vadovą Petro Porošenką balsavo 24,46 proc. rinkėjų, pranešė Centrinė rinkimų komisija.

В штабе Порошенко объяснили, почему на его предвыборных плакатах изображен Владимир Путин

Petro Porošenko savo agitaciniame plakate, teigė, kad balandžio 21 dieną yra apsisprendimo diena, ką pasirinks Ukraina. Ukraina kaip matome pasirinko…

Ukrainiečiai balsavo prieš Porošenkos skleidžiamą rusofobiją, neapykantą Rusijai, neįvykdytus pažadus ir karo kurstymą. Žmonės pavargo per tuos 5 valdymo metus, kai Ukrainos padėtis kas dieną blogėja visomis prasmėmis, o Lietuvos draugo oligarcho Porošenkos verslas ir toliau augo.

Ukrainos žmonės pasirinko aktorių, kuris kaip teigia yra paprastas vaikinas, kuris metė iššūkį oligarchui.

Vladimiras Zelenskis nuo pat pirmų dienų “Lietuvos” žiniasklaidoje buvo pateikiamas, kaip komikas, klounas ir nieko nenusimanantis politikoje. Toks Lietuvos vasališkas požiūris nieko jau nestebina, bet reikia atkreipti dėmesį, kad už jo stovi taip pat dideli dėdės, su dideliais pinigais. Ar Ukraina pamatys oligarchų mūšius, parodys laikas, o pats Zelenskis teigia, kad dės visas pastangas, kad Ukrainos žmonės pradėtų gyventi geriau.

41 metų amžiaus Vladimiras Zelenskis gimė Kryvyj Riho mieste Dniepropetrovsko srityje, kurioje dominuoja rusakalbiai. Paties V. Zelenskio gimtoji kalba – rusų. V. Zelenskis turi teisininko išsilavinimą, kurį įgijo Kijevo nacionalinio ekonomikos universiteto Kryvyj Riho padalinyje.

Lietuvai, kaip JAV vasalei jis netinka

Tam yra priežasčių. Jau buvo skelbta, kad Lietuvą administruojantys vasalai šiurpsta nuo kandidato į Ukrainos prezidentus Vladimiro Zelenskio nekompetencijos ir kitų negerų savybių.

Tačiau tai, ką V. Zelenskis duodamas interviu pasakė dėl NATO, ne vienam Lietuvos funkcionieriui ar siekiančiam tokiu būti, gali sukelti mikroinfarktą.

V. Zelenskio teigimu, nors jis pats asmeniškai už NATO, tačiau ar priklausyti šiai organizacijai ar ne, turi spręsti visa Ukrainos tauta referendume.

Lietuvoje jokio referendumo nei dėl narystės NATO, nei dėl svetimų valstybių karinių bazių steigimo, tuo tikslu masiškai naikinant miškus, jokio referendumo nebuvo ir to nesiruošiama daryti.

Zelenskis teigia, kad darys viską, kad sustabdyti vykstantį karą Ukrainojoje, laikantis Minsko susitarimų.

O Minsko protokole Ukrainos valdžia įgaliota priimti įstatymą, suteikiantį specialų statusą Donecko ir Luhansko regionams (ko jie ir nori).  Porošenko šių susitarimų nesilaikė ir iki šios dienos šiuos regionus apšaudė, ko pasekoje žuvo ir žūva tūkstančiai nekaltų žmonių.

Pagal Reuters ir ekspertai.eu inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!