Patiko? Pasidalinkite!

Mantą Adomėą Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) už ryšius su koncernu „MG Baltic“ pašalino iš partijos.

Pradėjus lysti galams, kad konservatorių partiją ir jos nariai yra susiję su “MG Baltic” koncerno politikų papirkinėjimais, konservatoriai nusprendė atsisakyti aršaus rusofobo ir JAV mylėtojo M.Adomėno.

„Priežiūros komitetas priėmė sprendimą M. Adomėną pašalinti iš TS-LKD. Deja, turėjome konstatuoti, kad M. Adomėnas būdamas partijos nariu tenkino „MG Baltic“ koncerno interesus, poreikius, siekė su jais sukurti draugiškus santykius, vykdė jų tam tikrus prašymus mainais už galimą finansinę arba kitokią paramą. Tai nėra suderinama su partijos nario statusu, ir buvo priimtas sprendimas jį pašalinti“, – po posėdžio informaciją pateikė komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas.

Delfi.lt skelbė politinės korupcijos bylos medžiagoje, kad M. Adomėnas pripažįsta gavęs „MG Baltic“ palaikymą dalyvauti TS-LKD pirmininko rinkimuose, kad atimtų balsų iš tuometinio kandidato Gabrieliaus Landsbergio, taip pat tarėsi dėl finansinės paramos rinkimams bei R. Kurlianskio buvęs įtikintas balsuoti už koncernui naudingas pataisas.

Mantas Adomėnas .

Kad ir kiek tarnavo JAV, bei skleidė rusofobišką isteriją, M.Adomenas negailestingai “palaidotas” savų “draugų”. Tokia nelaiminga M.Adomėno politinės karjeros pabaiga.

Vertas dėmesio A.Sacharuko interviu, iš kurio galima spręsti apie tai, kad į šią istoriją yra įsipainioję ne tik E.Masiulio liberalai, bet ir kitos nomenklatūrinės partijos. Įdomus šiuo požiūriu yra galimas “šventųjų“ konservatorių vaidmuo valstybės užvaldymo schemose…

Egidijus Bružas


Patiko? Pasidalinkite!