Patiko? Pasidalinkite!

Slaviško kraujo turintis, be galo JAV mylintis, VSD “tarnas” Algis Ramauskas pasiskundė. Šį kartą Algis Ramanauskas apskundė žiniasklaidos oligarchu tituluojamą Lauryną Ragelskį, kuris valdo žiniasklaidas priemones, tokias kaip 15min.website, 15min.site, 3min.lt, sputnik.lt, LDiena.lt, 20min.lt

Visuomenėje gerai žinomas kvailių linksmintojas Algis Ramanauskas pasiskundė Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai dėl to, kad Lauryno Ragelskio kai kuriuose portaluose pasirodė informacija, kad Algis Ramansukas yra ištikimas “Ldiena.lt” skaitytojas.

Algis Ramanauskas perskaitęs tokias publikacijas pasiskundė Žurnalistų etikos inspektoriams, kad šis neskaito “Ldiena.lt” ir tai yra melaginga informacija.

O dabar susimąstykime. Kaip galima perskaityti straipsnį, kuriame rašoma apie tave ir sakyti, kad neskaitai. Kaip čia gaunasi?

Taip, Algis Ramanauskas užpyko dėl to, kad be jo leidimo yra naudojamas jo atvaizdas ir jis buvo išvadintas radiacine žiurke.

Įdomu tai, kad skundas nepasirašytas, o skundą tiria Gražina Ramanauskaitė.

Algiui Ramanauskui linkime sveikatos, džiaugsmo ir kuo geresnės nuotaikos jo nelengvame gyvenime.

Netikime, kad paprastam kvailių linksmintojui pavyks įkibti į žiniasklaidos oligarchą Lauryną Ragelskį, kurio nepavyko sudrausminti nei VSD, nei prokuratūrai ir apskritai visai Lietuvos žiniasklaidai.

Ne ant to “rauniesi”, Algi! 😀

Skundo originlas: S-1172

Anatolijus Šarkinas


Patiko? Pasidalinkite!