Patiko? Pasidalinkite!

Rytas kiekvienam prasideda skirtingai, priklausomai nuo to kokia būna dominuojanti vidinė būsena ir fizinė savijauta. Vieniems tam kad atsikelti reikia mazochistinio pritrenkiančio garsaus gaidžių giedojimo garso žadintuve.

Kiti, kad jaustis budriau negali apsieiti be kavos. Dar kiti, kurių manau yra mažuma, naują dieną pradeda nuo maldos ir meditacijos. Visi skirtingi, todėl ir dienos pradžia kiekvienam taipogi gali skirtis priklausomai nuo sąmonės ir savimonės išsivystymo lygio. Dar vienas mano manymu efektyvus būdas įjungti budrumą – tai bent trumpam pastovėti basomis kojomis ant vinių.

Tai rimta praktika, todėl naudoti ją ar ne, kiekvienas pirmiausiai turėtų individualiai ir atsakingai spręsti. Saugiau yra naudoti specialius kilimėlius, kurie būna arba su trumpais spygliais, arba plastmasiniais dygliais. Tokį taip pat turiu ir taip pat naudoju, jo nenuvertinu, jis taip pat pakankamai naudingas.

Tačiau man asmeniškai lyginti šį specialų kilimą su stovėjimu ant vinių – jau būtų analogiškai kaip lyginti vaikišką kastuvėlį žaidimui smėlyje, su tikru kastuvu. Panaši praktika ne tik fiziškai gali veikti teigiamai, bet ji taip pat ir ugdo vidines savybes – tvirtumą, valią.

„Ten kur baigiasi kantrybė, prasideda ištvermė” (Konfucijus).

Esu už visus teigiamus įpročius ir metodus, kurie prisideda prie saviugdos, vidinės transformacijos ir nevirsta į žalingas priklausomybes su kraštutinumais.

Kiekvienos dienos pradžia yra svarbi – kaip prasideda rytas, tokia gali būti ir diena. Kokia būna diena – tokia gali būti ir savaitė. Kokia savaitė – toks mėnuo. Koks mėnuo – tokie metai. O kokie metai – toks būna ir visas gyvenimas.

Michail KN


Patiko? Pasidalinkite!