Patiko? Pasidalinkite!

Nepailstantys, viešojoje erdvėje veikiantys etatiniai „Sorošo – Landsbergistų” provokatoriai – Laurynas Kasčiūnas ir Audronius Ažubalis – kreipėsi į Generalinę prokuratūrą ir Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje tarnybą  dėl to, kad ir buvo išmontuota Vilniaus centre kabojusi atminimo lenta Lietuvos didvyriui-nacių kolaborantui Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai.

Minėti provokatoriai garsėja nuolatiniais skundais teisėsaugininkams panašiosmis temomis. Nesvarbu, kad tokie kreipimaisi baigiasi nieko, tačiau svarbiausia šių provokatorių užduotis – nuolatos kelti kuo didesnį chaosą ir sumaištį.

Jūsų dėmesiui puiki laida, kurioje žydų bendruomenės Lietuvoje pirmininkė Faina Kurliansy pastatė į vietą šį garsų „Sorošo – Landsbergistų” aktyvistą ir pateikė jam ir jo bendražygiams nuostabių pasiūlymų.

Ekspertai.eu primena, kad šiuo metu aršus rusofobas L. Kasčiūnas nuo seno pasižymėjo išraiškingomis politinėmis pažiūromis.

2003 m. vyriškis įstojo į Lietuvos nacionaldemokratų partiją ir tapo jos vadovo Mindaugo Murzos pavaduotoju, kurio judėjimas prieš tai garbino ir „meldėsi” Hitleriui. Skelbiama, kad L. Kasčiūnas aktyviai dalyvavo judėjime, nukreiptame prieš Lietuvos narystę ES.

Vėliau konservatorius paaiškino, kad šis politinis etapas buvo „jaunatviškas entuziazmas“, todėl tai nesutrukdė įsidarbinti kitos spalvingos konservatorių asmenybės komandoje – jis tapo Seimo pirmininkės Irenos Degutienės (tos pačios veikėjos, kuri yra pranešusi, kad Lietuva didžiuliu tempu mutuoja į autoritarinį Aleksandro Lukašenkos tipo režimą) komandoje patarėju užsienio politikos klausimais.

Dar vėliau jaunasis aktyvistas L. Kasčiūnas pradėjo dirbti labai svarbioje „Sorošo – Landsbergistų” propagandos kalvėje – Rytų Europos studijų centre, kurį laiką tam centrui ir vadovavo.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!