Patiko? Pasidalinkite!

Yra tokia rūšis moterų kurios vadinamos laisvo elgesio ir šis elgesys apibūdinamas kaip profesija kuri yra pati seniausia. Jos yra laisvos ir nepriklausomos, t.y nepriklauso vienam vyrui ir gali elgtis laisvai, nevaržomai, su bet kuriuo vyru kuris jai daugiau sumoka.

Važiuojant laisva ir nepriklausoma Lietuva tenka matyti angliškus pavadinimus visokių kavinių, netgi “Lietuvos paštas” pavadintas “Pay post”, kai kurie sako, kad mokėti anglų kalbą yra gerai ir bet kur susikalbėsi, bet ar būtina visada save pardavinėti?

Štai “laisvoje ir niekam nepriklausomoje” Lietuvoje angliški kelio ženklai, JAV kariai gąsdina vietos čiabuvius savo karine technika ir svarbiausia, kad tai vyksta Rusijos pasienyje.

Daugelis turbūt galvoja, kad tai vyksta tiesiog NATO pratybos, o mes esame NATO nariai, bet labai mažai kas težino, kad į NATO stojimą referendumo nebuvo. NATO nare “tapome” kelių valdžiažmogių dėka.

JAV tikslas provokuoti Rusiją, o Lietuva atlieka nepriklausomos “Lietuvos vaidmenį” ir nesuvokia, kad JAV – Rusijos karo atveju Lietuviai pataps tiesiog mėsos faršu. O jeigu dar JAV su Rusija sugalvos Lietuvos žemelėje išbandyti savo naujuosius ginklus, tada ir faršo gali nelikti.

Rusijos gąsdinimas mums yra visiškai nereikalingas, visų pirma ji neišsigąs, o visų antra santykiai bus sugadinti ilgam ir kas liečia ekonominį lygmenį, Lietuvai jį atstatyti bus labai sunku.

Kai kurių “Lietuvos” politikų veiksmuose yra įžvelgiami galimi šizofrenijos apsireiškimai, bet gali būti, kad tai tėra gera vaidyba, kaip ir tai, kad Lietuvoje nebuvo CŽV kalėjimų ir jame nebuvo kankinami žmonės.

Negi Lietuvos žmogeliai yra ant tiek nubukinti, kad savo žemėje norėtų stebėti JAV – Rusijos karą? Jeigu taip, tada galima sakyti, Jozefo Gebelso planas veikia kuo puikiausiai ir šiandien.

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!