Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 13 dieną, geriau elgtis pagal formulę: “Pamatuok septynis kartus…”. Priešingu atveju tvirtumas ir atkaklumas gali sukelti daugybę konfliktų su aplinkiniais žmonėmis. Tačiau bet kuriuo atveju rytoj pirmiausia turėtumėte pasikliauti savimi, o ne kitais.

Bet kokius planus, paremtus diplomatija ir bendradarbiavimu, taip pat susijusius su pinigais, geriau atidėti vėlesniam laikui. Tačiau diena yra ideali priimti tvirtos valios sprendimus ir drąsiai žengti pirmyn, nepaisant kliūčių!

Avinas (03.21-04.20) Aplinkiniai žmonės šiandien gali įtraukti jus į ginčą, beprasmišką diskusiją ar konfliktą. Galbūt jūs net pajusite, kad kažkas maitinasi jūsų emocijomis! Žvaigždės pataria jums šiandien nepatogioje situacijoje tiesiog pasitraukti į šalį. Geriau “dėl akių” sutikti, nei įsitraukti į polemiką ir paskui jaustis išsunktam kaip citrina.

Jautis (04.21-05.21) Šiandien jūsų sėkmės raktas bus ryžtingumas! Jūs galite išdrįsti žengti drąsų žingsnį, vienintelė sąlyga — šis žingsnis turi būti gerai apgalvotas. Taigi, jei turite planą, kuriam įgyvendinti trūko drąsos, tada rytoj pats laikas pradėti veikti. Blogiau, jei rytoj imsitės kažkokios veiklos spontaniškai, dėl trumpalaikių norų ar emocijų įtakos: staigus protrūkis gali pastūmėti jus elgtis neapgalvotai.

Dvyniai (05.22-06.21) Šiandien jūs ir mandagumas bus toli vienas nuo kito, kaip niekad anksčiau! Diena jums sukelia norą atvirai išsakyti aplinkiniams žmonėms į veidą viską, kas jums atrodo būtina. Jūsų logika tuo metu bus paprasta: aš žinau kaip geriau, mano nuomonė yra teisinga. Kad toks jūsų elgesys netaptų kivirčų pagrindu, žvaigždės pataria jums nukreipti savo įkarštį kokia nors taikia linkme. Reikaluose, kuriuose aplinkiniai žmonės nesipainioja po jūsų kojomis, jūs sugebėsite rytoj padaryti neįmanomą!

Vėžys (06.22-07.22) Šiandien jums neverta pasipainioti viršininko akyse — yra tikimybė pasitaikyti po karšta ranka! Tačiau tai gali būti susiję ir su žmonėmis, nuo kurių jūs priklausote ar kurie turi jums įtakos: tėvai, mylimas žmogus, draugai. Kad diena praeitų be nemalonumų, jums reikia tarp savęs ir aplinkinių žmonių pastatyti nepramušamą skydą iš savo žavesio ir humoro jausmo.

Liūtas (07.23-08.23) Šiandien žvaigždės jums pataria pasiruošti tam, kad jums teks ginti savo interesus. Tai gali būti teismo procesas, piniginis ginčas ar kaltinimai jūsų atžvilgiu. Kita vertus, jūs greičiausiai nesugebėsite pergalingai išeiti iš ginčytinos situacijos ir įrodyti kitiems savo teisumą. Net jei jūsų rankose yra geležinių argumentų, žvaigždės pataria jums palaukti. Geriau pademonstruoti savo kozirius kitą dieną, kai turėsite daugiau šansų laimėti.

Mergelė (08.24-09.22) Šiandien jums laikas veikti! Galite kiek norite kurti planus, bet kažkada juos reikia įgyvendinti. Galbūt jūs negalėjote pasiryžti pradėti kažkokį projektą, prisipažinti apie savo jausmus, užsisakyti kelionę prie jūros ar nupirkti pirkinį, apie kurį svajojote. Jei taip, tada šiandien yra tinkama diena, kad tvirta valia paimtumėte jautį už ragų. Ir net jei priekyje dar laukia ilgas kelias, nereikia bijoti: bet koks kelias prasideda nuo pirmo žingsnio.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šiandien jums gali atsirasti galimybė kažką ištaisyti. Tai gali būti susiję su kasdieniais dalykais, ar darbo momentais, o gal ir su kažkuo globalesniu, pavyzdžiui, santykiais su artimaisiais. Žinoma, nėra lengva prisipažinti sau ir kitiems, kad padarėte klaidų, bet galų gale visi žmonės daro klaidų: vieni daugiau, kiti mažiau. Rytoj prisipažinę, kad esate kažkur neteisūs, jūs nesigailėsite, nes numesite nuo savo pečių didelę naštą, o mainais jums atsivers naujos perspektyvos.

Skorpionas (10.23-11.21) Šiandien jūs galite būti per daug kategoriški, įnirtingai puldami tuos, kurie jums kaišios pagalius į ratus ar išdrįs atvirai prieštarauti. Tačiau ne mažiau įnirtingai jūs sugebėsite ginti savo draugus ar visus nepelnytai įžeistus. Viena vertus, toks kategoriškas nusiteikimas leis jums šiandien sutriuškinti savo oponentus, kita vertus, vakare jūs galite sužinoti, kad įsigijote keletą naujų priešų ar naujų draugų.

Šaulys (11.22-12.21) Šiandien žvaigždės jums pataria neiti užuolankomis, kur galima judėti tiesiai. Tiesus kelias yra trumpiausias, bet labai dažnai mes apie tai pamirštame! Rytoj jūsų sėkminga strategija bus paprasta: jokio gudrumo, apgaulės ir bandymų ką nors paslėpti. Visose gyvenimo srityse — draugystėje, darbe ir meilėje — jums padės nuoširdumas ir sąžiningumas. Problemos? Papasakokite apie jas. Norite ko nors pasiekti? Paskelbkite apie tai. Šiandien aiškiai suformuluotas tikslas jums atvers naujas galimybes ir naujas duris.

Ožiaragis (12.22-01.20) Šiandien bet kokia smulkmena jūsų akyse atrodys kaip dramblio dydžio! Dėl to jums bus sunku nustatyti prioritetus, nuspręsti, kuriuos dalykus reikia padaryti pirmiausia, o kuriuos atidėti vėlesniam laikui. Viskas jums atrodys vienodai svarbu. Dėl to jūs rytoj galite bandyti iškart griebtis visko ir… nieko nespėti padaryti. Kad diena nepraeitų beprasmėse lenktynėse, žvaigždės pataria jums atsiminti išmintingą mintį: “Žmogaus laimė yra kažkur tarp laisvės ir disciplinos”. Šiek tiek disciplinos mintyse ir poelgiuose šiandien jums nepakenks.

Vandenis (01.21-02.19) Šiandien jūs netyčia galite ką nors įžeisti, net nenorėdami to. Žvaigždės verčia jus pirmiausia kalbėti, o tada galvoti, kokias pasekmes tai sukels. Taigi, paveikti emocijų, jūs galite netyčia atskleisti kieno nors paslaptį arba išsakyti nemalonią tiesą pašnekovui tiesiai į veidą. Kad nekiltų nesusipratimų, žvaigždės jums pataria šiandien nuvykti ten, kur visi šoka, garsiai skamba muzika — ten jūs neturėsite laiko nieko kaltinti.

Žuvys (02.20-03.20) Šiandien jūs turite būti atsargūs bendraudami, ypač su artimaisiais. Žvaigždės verčia jus veikti nesigilinant ten, kur reikia subtilaus požiūrio. Be to, jūs galite būti kritiški aplinkinių žmonių atžvilgiu, išreikšdami jiems savo nepasitenkinimą. Kad nebūtų sugadinti santykiai su kuo nors iš artimųjų, žvaigždės pataria jums šiandien pokalbiuose neliesti skaudžių ir subtilių temų. Nes išspręsti problemos jūs nepadėsite, o štai pagilinti ją bus labai lengva.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!