Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 8 dieną, palanku praleisti dieną laisvalaikio pokalbiams su draugais ar šeima. Žvaigždės rodo, kad tai nėra geriausias metas aktyviam sportui, ypač traumuojančiam ir ekstremaliam

Tačiau paprastas pasivaikščiojimas gryname ore, net šalia namų, o juo labiau gamtoje, suteiks didžiulį malonumą. Tai yra atsipalaidavimo ir tikrųjų vertybių diena. Naudokite ją ryšiams su savo sielos draugu sustiprinti ir nepamirškite praleisti laiko su vaikais.

Avinas (03 21–04 20). Pirmą dienos pusę jausitės šiek tiek įsitempę. Tačiau palengva nusišypsos tikroji laimė ir lydės jus visus kitus metus! Rytoj bus palanku rizikuoti tvarkant įvairius reikalus, viskas klostysis puikiai.

Jautis (04 21–05 20). Diena tinkama įvairiems dokumentams pasirašyti. Rytoj bus svarbu problemas spręsti geruoju, patartina vengti konfliktų. Būkite atidesni artimųjų jausmams.

Dvyniai (05 21–06 21). Šiandien gali tekti apginti savo teises darbe, savo naujus sumanymus. Geras laikas įvairioms darbo sutartims sudaryti. Itin palankus metas kūrybai. Daugiau dėmesio reikėtų skirti sveikatai ir poilsiui.

Vėžys (06 22–07 22). Palanki diena romantikai, svarbiems susitikimams, kelionėms ir piršlyboms. Rytoj palanku spręsti savo vaikų problemas, tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

Liūtas (07 23–08 22). Rytoj savo iniciatyvos reikšti nederėtų. Būkite atidesni savo šeimos poreikiams. Vakaras palankus romantiškai vakarienei.

Mergelė (08 23–09 22). Šiandien verta daugiau dėmesio skirti artimiesiems, tiems, nuo kurių priklauso jūsų gerovė. Diena tinkama skubiam reikalui sutvarkyti. Vakarą skirkite vien šeimai, mylimajam.

Svarstyklės (09 23–10 23). Šiandien palepinkite save ir artimuosius dovana ar tiesiog skaniais pietumis. Darbe būkite ryžtingi, drąsiai dalinkitės savo idėjomis – tai padės rasti naujų galimybių užsidirbti.

Skorpionas (10 24–11 22). Šiandien svarbu nesileisti į kompromisus su sąžine. Piniginius ir turto reikalus palankiau tvarkyti antrą dienos pusę. Pats metas pasiruošti naujam gyvenimo etapui.

Šaulys (11 23–12 21). Nuo šiol sėkmė – jau jūsų sąjungininkė. Šiandien nereikėtų persistengti tvarkant reikalus, viskas savaime susidėlios. Galite sulaukti nuoširdžios pagalbos iš įtakingo draugo.

Ožiaragis (12 22–01 19). Tai netikėtos sėkmės metas, kai galima imtis drąsių sumanymų. Nustebinsite pasaulį savo idėjomis ir gebėjimu jas įgyvendinant! Lengvai įveiksite visas kliūtis. Vakaras palankus susitikti su senais draugais.

Vandenis (01 20–02 18). Šiandien prasminga susitelkti į svarbiausius dalykinius reikalus. Geras laikas siekiantiems stabilizuoti turimus pasiekimus, ieškantiems naudingų kontaktų. Vakaras palankus pasimatymams.

Žuvys (02 19–03 20). Šiandien nebijokite didžiulio krūvio, įtampos. Jūs viską suspėsite. Tai pelnytos sėkmės ir pripažinimo metas! Gera diena susitikti su įtakingais žmonėmis, verslo partneriais. Palankus metas kelionėms.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!