Patiko? Pasidalinkite!

Latvijoje veikia trys pagrindiniai mobilaus ryšio tiekėjai, Bite, Tele2 ir LMTLMT yra vienas iš stambesnių televizijos paslaugų tiekėjų, kaip pvz Lietuvoje Tellia, kurie teikia televizijos ir ryšio paslaugas.

Latvijos gyventojai masiškai palieka LMT operatorių, kai šios įmonės prezidentas Juris Binde per  LTV (latvijos Televiziją) pasakė, kad jo įmonė, kaip televizijos operatorius, sąmoningai atsisakė transliuoti Rusijos federalinius kanalus.

„Nematau jokios priežasties, kodėl mums reikia rodyti Latvijai nedraugišką informaciją. Neketiname to daryti. Tai sąmoninga LMT politika“, – pridūrė jis.

Socialiniuose tinkluose sklinda raginimai atsisakyti LMT paslaugų ir pereiti į pas draugiškus tiekėjus.

LMT
Nespręskite už mus ką mums žiūrėti!

Latvijoje gyvena 1 295 345 latviai ir 582 998 rusai–  Gyventojų surašymo duomenimis, didžioji dauguma gyvena Rygoje ir Liepojoje.

Tuo tarpu kita telekomunikacijų bendrovė „Lattelecom“, kurios dauguma akcijų priklauso valstybei, į savo paketus įtraukia Rusijos Federacijos TV kanalus, rašo „ Tvnet.lv“ .

Pasak „Lattelecom“ valdybos pirmininko Juris Gulbis, šie kanalai yra paklausūs Latvijoje.

Pasak analitikų, toks neatsargus LMT prezidento žingsnis, įmonei padarys milijoninės vertės nuostolius ir pabrėžė, kad greičiausiai tai ne jo asmeninis sprendimas, o greičiausiai „kai kas, kai ką, kai kam paaiškino…“.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!