Patiko? Pasidalinkite!

Buvęs valstietis Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, kuris pasiskelbė, kad į Seimo rinkimus eis su liberalais, birželio 23 d. nuotoliniu būdu susitiks su Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininku Dmytro Razumkovu

Susitikimo metu Lietuvos ir Ukrainos parlamentų vadovai kalbėsis korovaviruso pandemijos suvaldymo ir Europos Sąjungos Rytų partnerystės ateities klausimais.

„Nepaisant COVID-19 pandemijos, Ukrainos vyriausybė tęsia reformų kelią. Svarbu, kad reformų tempas nelėtėtų, ypač kovos su korupcija, teisės viršenybės srityse. Tikimės, kad Europos Sąjunga tai įvertins ir atsižvelgs į Ukrainos ir visų asocijuotų Rytų partnerių lūkesčius gilinti sektorinį bendradarbiavimą ir laipsnišką integraciją į Europos Sąjungos vidaus rinką“, – teigia Lietuvos parlamento vadovas.

Su koronaviruso pandemija besigrumiančios Ukrainos teritorijoje toliau tęsiasi ir karinis konfliktas.

„Matome, kaip COVID-19 pandemiją Rusija išnaudoja tęsti agresiją Donbase ir įtvirtinti Krymo aneksiją. Sveikiname aktyvius Ukrainos žingsnius, siekiant taikaus konflikto Donbase sprendimo, bet nematome jų iš Rusijos ir jos remiamų separatistų, tad spaudimas ir sankcijos Rusijai turi būti išlaikytos“, – teigia Viktoras Pranckietis.

P.S

Primename, kad Ukraina vis dar puldinėja ir žudo savo tautiečius, kurie nesutiko su 2014 m. JAV suorganizuotu Ukrainos valdžios perversmu ir prezidento nuvertimu.

https://www.youtube.com/watch?v=cl2I7Xiounk&feature=emb_title

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!