Patiko? Pasidalinkite!

Lietuva viena iš nedaugelio vargšių Europos šalių, kurioje dar neveikia šio šlamštmaisčio „Burger King“ restoranai

JAV sėkmingai diegia savo šlamštmaisčio kiaulides, kuriose Europiečiai pamiršta kas yra šakutė ar peilis ir atsisako savo tradicinių patiekalų. „Free“ bulvytės ir hamburgeriai visoje Europoje ant kiekvieno kampo.

Štai dar viena gera naujiena šlamštmaisčio mėgėjams, į Lietuvą „ateina“ dar vienas Amerikoniškas tinklas „Burger King“, kuris vadinama restoranu, nors jame valgoma rankomis.

Estai diegs „Burger Kingus“

Estijos laivybos, keltų ir krui­zi­nių ke­lio­nių bendrovė, vykdanti savo veiklą Baltijos jūroje, „Tallink Grupp“ įsigijo išskirtines „Burger King“ restoranų plėtros Baltijos šalyse teises, skelbiamam bendrovės pranešime spaudai.

„Pirmuosius „Burger King“ restoranus planuojama atidaryti Taline šią žiemą, o pirmuosius restoranus Latvijoje ir Lietuvoje — 2020 metų pirmąjį pusmetį“, — rašoma pranešime.

Bendrovė planuoja atidaryti ir eksploatuoti restoranus visoje Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje ir tikisi sukurti daugiau nei 800 naujų darbo vietų. Licencija valdyti „Burger King“ restoranus įsigyta 20-iai metų. Restoranai veiks franšižės būdu.

„Burger King“ restoranų valdymui bus sukurta atskira įmonė „Tallink Fast Food“.

„Burger King“ — amerikiečių greito maisto restoranų tinklas, įkurtas 1954 metais Floridoje.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!