Patiko? Pasidalinkite!

Nežinia, ko iš mūsų tikisi nupiepę reklamistai? Negi jie mano, kad esame viename lygyje su kažkokiais pusiau trenktais amerikaškom? Tiems tai vietoje proto gali pilti bet koki šūdą. Reklama jie tiki labiau, nei mūsų „runkeliai“ – televizija.

Ponai reklamuotojai! Jūsų produktas Lietuvoje – niekam nereikalingas. Aš ir daugelis kitų specialiai neperkame reklamuojamų prekių, nes nežadame už tą brukalą dar ir mokėti patys. Taip, taip, reklamos išlaidas jūs pridedate prie daikto kainos! Pagalvokite dar apie nervų sistemos ėdimą, kuomet kas valandą po ketvirtį jos esame priversti be reikalo pleškinti elektros srovę ir spjaudyti į ekraną.

Padarykite žmonišką apklausą, ir tada suprasite, jog jūsų pelnas nuo prekės be reklamos būtų žymiai didesnis. Be to nereiktų mokėti televizijai ir tuščiagalviams reklamistams, kurie, man regis, kartais tiesiog kraustosi iš proto ir visai nusivepezoja.

IŠMESKITE SAVO REKLAMAS Į ŠIUKŠLYNĄ – TAIP IŠLOŠITE ŽYMIAI DAUGIAU, NEI BETIKSLIAI STENGDAMIESI MUS „IŠDURTI “. O ŽIŪROVAMS SUTAUPYSITE DAUG NERVŲ.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!