Patiko? Pasidalinkite!

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai tęsia dingusiojo Gedimino Papiliausko (gim. 1996 m.) paiešką, kuris vasario 25 d. apie 16.00 val. išėjo iš namų, esančių Kaišiadoryse, Vėjų g., ir iki šiol nesugrįžo.

Vyro požymiai: apie 190 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, tamsiai rudų, vidutinio ilgio plaukų. Vilkėjo mėlynos spalvos bliuzonu, žydrais marškinėliais, juodos spalvos sportinėmis kelnėmis, avėjo baltos spalvos sportbačiais. Vyras turi sveikatos sutrikimų.

Asmenis, ką nors žinančius apie dingusiojo Gedimino Papiliausko buvimo vietą, ar galinčius suteikti reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK  tel. (8 37) 303 450, (8 346) 67 827 arba rašyti el. paštu giedrius.jusas@policija.lt.

Dingusių žmonių šeimų paramos centras skelbia liūdną žinią – Lietuvoje daugėja be žinios dingusių žmonių. Daugiausiai jų – nepilnamečiai. O štai pilnametystės sulaukę taip susižavi užsieniu, kad kartais nenori turėti jokių ryšių su artimaisiais, paskelbusiais jų paiešką. Ir Lietuvos įstatymai tokį jų norą gerbia, namiškiams belieka tik lieti ašaras. Tiesa, netrūksta ir kur kas liūdnesnių istorijų, kai vienas ar kitas žmogus dingsta itin mįslingomis aplinkybėmis be jokių pėdsakų.

Lietuvoje dingsta vaikai, bet apie tai mažai kalbama. Šį kartą dingo 12-metė, policija ir artimieji prašo pagalbos!

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!