Patiko? Pasidalinkite!

Sklypus gauna dovanų ne, tik jaunieji Landsbergiai, bet ir senieji. Pradėsime nuo senųjų.

Pajūryje Nemirsetoje Landsbergiams kažkas padovanojo sklypą, kuriame Landsbergiai įsirengė savo vasaros rezidenciją. Pasiteiravus apie vasaros rezidenciją pajūryje, politiko žmona paaiškino, kad šis sklypas jai yra dovanotas, tačiau įvardinti geradarį moteris atsisakė.

Dviejų galų mansardinis namas yra skirtas dviem šeimom. G.Ručytė-Landsbergienė sakė, kad viename gale įsikurs ji su vyru, o kitas bus atiduotas vaikams.

Landsbergių namas Nemirsetoje.jpg

Dar vienas dovanotas sklypas žmonai, tik ne Vytauto, o Gabrieliaus

Galimai neteisėtą įtaką ir poveikį Lietuvos politikams tirianti Seimo laikinoji tyrimo komisija į trečiadienio posėdį kvietė Karalienės Mortos mokyklos direktorę Austėją Landsbergienę, tačiau ji ir nepasirodė. Komisijos pirmininkė Agnė Širinskienė iki paskutinės minutės laukė A.Landsbergienės pasirodymo ir tikino vis tiek norinti sužinoti, „kaip pusantro milijono kainavęs sklypas vėliau buvo parduotas vos už vieną eurą“, – rašė LRytas.lt

„Turėtume konstatuoti faktą, kad ponia A.Landsbergienė neatvyko. Jokio paaiškinimo negavome. Įvertindami faktą, kad sutuoktinių nuosavybė bendra, pakviesime partijos lyderį G.Landsbergį“, – pareiškė A.Širinskienė.

Komisijos pirmininkę A. Širinskienę  domino ir tai, kaip pensijų fondų investicijos pasiekė konservatorių lyderiui Gabrieliui Landsbergiui priklausantį šeimos verslą.

Austėja Landsbergienė Vilniuje, Kalnėnuose, suplanavo statyti mokyklą skirtą 800-ams vaikų. Pastate taip pat turėtų įsikurti darželis ir ikimokyklinės klasės.

Tuo turėtų pasidomėti FNTT, kadangi sklypo vertė yra 1,3 mln. eurų, o jis parduodamas už 1 eurą. Tai galimai buvo apsimestinis sandoris, kad išvengti gyventojų pajamų mokesčio, kuris turėjo būti mokamas nuo sklypo vertės ir pardavimo kainos skirtumo.

Liberalai siūlo nespausti Gabrieliaus Landsbergio

Seimo narys liberalas Eugenijus Gentvilas kritiškai įvertino siūlymą kviesti opozicinės partijos vadovą aiškintis dėl žmonos verslo. „Mes esame girdėję, kad ponas G. Landsbergis nedalyvauja žmonos versle. Jeigu jis atvyktų, nesiūlau jo „spausti“ dėl žmonos verslo“, – ragino E. Gentvilas.

Neliečiamieji Landsbergiai kuo puikiausiai kuriasi sau šviesų rytojų ir stabilias milijonines pajamas nešančius verslus, o Lietuvos žmonės vis dar laukia, tų geresnių laikų.

Povilas Gylys

AR GALIMA ŽEMĖS SKLYPĄ NUSIPIRKTI PUSANTRO MILIJONO KARTŲ PIGIAU NEI JIS OFICIALIAI ĮVERTINTAS? Žmonės šneka, kad tai gali pavykti tik Austėjai Landsbergienei. Gal, sakau, tas šnekas paneigs ar patvirtins speciali A.Širinskienės vadovaujama Seimo komisija? Daug kas tos komisijos galimybėmis abejoja. Nes, skirtingai nei premjeras S.Skvernelis, jie nemano, kad neliečiamųjų laikai baigėsi. Lietuvoje, kai kas tvirtina, dar tebėra viena neliečiama šeima ir viena neliečiama partija. Ką gi, palauksim ir pamatysim…

BV inf.

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!