Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos prekybos tinklas “Svetofor” (Šviesoforas), parduodantis platų prekių asortimentą labai mažomis kainomis, planuoja plėsti savo parduotuvių tinklą ir Lietuvoje. Apie tai rašo laikraštis “Kommersant“.

Lietuvoje tinklas greičiausiai veiks su prekės ženklu “Mere”

Šis pigių prekių tinklas veikia ir Kaliningrado srityje. 4 parduotuvės pačiame Kaliningrade ir viena parduotuvė Sovietske. Vienoje iš jų apsilankėme ir užfiksavome kai kurių produktų kainas.

Įdarbinimo įmonė “HR Business Alliance” paskelbė apie specialistų, kurie padėtų parinkti tinkamas patalpas ir sklypus parduotuvėms Baltijos šalyse. “Svetofor” prekybos tinklą valdo “Torgservice” įmonių grupė, įkurta 2009 metais.

ES jau veikia su “Mere” prekės ženklu tinklai — vienas Vokietijoje ir du Rumunijoje.

Galite aplankyti “Svetofor” prekybos tinklo tinklalapį ir pasižvalgyti po nuotraukų galėriją. Jokios prabangos, prekės sudėtos ant palečių. Tiesiog kaip sandėlio tipo parduotuvės, su labai žemomis nežinomų firmų prekių kainomis.

Mažmeninės prekybos įmonės “Jos De Vries” konsultantai pažymėjo, kad Lietuva — viena skurdžiausių ES šalių, todėl gali būti, kad “Svetoforo” savininkai mato daugybę pirkėjų, pasirengusių įsigyti pigių maisto produktų ir kitų buities reikmenų.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!