Patiko? Pasidalinkite!

Šiandien, rugsėjo 10-ąją, įvyks naujausių JAV kompanijos „Apple“ įrenginių pristatymo renginys. Kol pasaulis nekantriai laukia gamintojo naujienų, “Būkime vieningi” kviečia prisiminti, kaip per daugiau nei dešimtmetį pasikeitė žymiausias Steve Jobs kūrinys, ir paspėlioti, ko tikėtis iš 11-osios „iPhone“ serijos.

O jūs dar nestovite eilėse prie telefonų salono, kad pirmieji galėtumėte už 1000€ ar daugiau įsigyti naujausią 11 -osios serijos “iPhone” modelį?

Jeigu Jūs to nedarote, jūs greičiausiai esate Rusijos agentas, plius labai nemadingas žmogus. Tokius vadina atsilikusiais kaimiečiais!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „new iphone people sleep shop“

O jeigu rimtai, tai eilinis vargšų vartotojų galvos skausmas, kurie bėgs į bankus imti kreditus, kad įsigyti naują žaisliuką. JAV dėl šių žaislų žmonės su palapinėmis iš vakaro miega prie parduotuvių…

Nepavirskite į bepročius, nesivaikykite tuščių beprasmybių. Jeigu norite turėti telefoną su panašiais parametrais, Jūs tai galite padaryti 3 kartus pigiau. Pažiūrėkite, kad į  “Xiaomi” gaminamus telefonus, kurie nenusileidžia parametrais didiesiems gamintojams, kuriems už jų logotipą permokate iki 70% tikrosios daikto vertės.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!