Patiko? Pasidalinkite!

 

Esate girdėję, o gal kas ir matę tikrą vaiduoklį? Jeigu nesate matę, girdėję apie juos, esate tikrai. Sakoma, kad vaiduoklis yra mirusio žmogaus siela pasiklydusi tarp šio ir ano pasaulio, todėl nerasdama sau vietos blaškosi- vaidenasi.

Šiandien Lietuvoje tenka stebėti labai panašų procesą, kai Lietuva valdo partijos “vaiduokliai”.  Realiai jos yra “mirusios” bet jų nariai “vaizduoja”, kad jos yra gyvos ir “vaiduoklių” pavidalu žmonėms toliau “kabina makaronus” apie šviesesnį rytojų.

Pakalbėsiu apie kelias pagrindines”besivaidenančias” partijas. Apie jau nebesivaidenančias ir visiškai išėjus “anapilin” rašyti nėra prasmės.

Darbo partija

Partija kaip ir “mirusi”, bet vaidenasi. Partijos paskutinis “marintojas” perbėgėlis V.Mazuronis karts nuo karto “pasivaidena” “Facebooke” “papildamas srutų” ant kitų partijų ir duodamas suprasti, kad jis “prisikels” ir greitu laiku sugrįš vaduoti Lietuvos.

Įdomiausia yra tai, kad partiją sumastė atgaivinti jau senai “miręs”, bet iš “numirusių” prisikėlęs Viktoras. Matyt ten, aukštai negalėjo tvertis matydamas kaip V.Mazuronis nuvarė partiją iki “mirties”, todėl nusileido čia ant žemės ir ėmėsi ją gaivinti.

Konservatoriai

Tai labiausiai “besivaidenanti” ir kitus “gąsdinanti” su savo “vaiduokliais” partija. Tai ne šiaip sau partija, o partija turinti “vaiduoklių vaiduoklį”, galima sakyti “vaiduoklių” vadą. Šis pagrindinis “vaiduoklis” jau ant visiško išnykimo ribos, bet mėgsta pasivaidenti per Lietuvos šventes balkonuose, ar dar kitose viešose vietose ir “apdrabstyti žmonės mėšlu” ar kitokiomis “išmatomis”. Partija Seime pagrinde užsiima skundimais, toks jausmas, kad tai jų pagrindinis darbas. O gal tai yra tiesiog tokia prigimtis, nuo tų laikų kai buvo madoje dirbti “stukačiais”. Ne bet kokiais “stukačiais” o KGB, kaip skelbia V.Tomkus “Respublikoje” išviešindamas KGBistų sąrašus, tarp kurių nemažai Konservatoriškų pavardžių. Likimas aiškus, kai nustos vaidentis pagrindinis “vaiduoklis” partija greičiausiai iširs ir nustos “vaidentis ir gąsdinti” žmones.

Tvarka ir Teisingumas

Niekada ten jokios tvarkos ir teisingumo aš nemačiau. Partija laikėsi taip pat ant vieno “vaiduoklio”, kurį ta pati partija išdavė ir pašalino. Dabar šis “vaiduoklis” vaidenasi kažkur Briuxelyje ir ten karts nuo karto pagąsdina ten gyvuosius.  Yra maža viltis, kad gal kada atgis, bet…

“Šaudė tu šaudė”

Taip, tai “Socialdemokratai”. Jų pagrindinis , dabar jau “vaiduoklis”, partiją nuvarė iki žemumų, o teisingiau “numarino”. Likusieji nemokėdami kolektyviškai veikti išsidraskė į kelias “numirelių” “gaujeles”, kad “mirtis” nebūtų tokia skausminga.

Liberalai (visi)

Tai buvo gyva, judri ir garsiausiai rėkianti partija, bet partiją ištiko “nelaimė”. Partijos pagrindinis dabar jau “lavonas” vadas “prisidirbo” “numarindamas” partiją ir jos visas liberastines idėjas.

Lenkų partija

Ha, bet nepatikėsite, jie yra gyvi. Apie gyvus gerai arba nieko.

Valstiečiai

Jie taip pat gyvi, tik va visokie “numireliai” juos pas save šaukiasi, per savo “triedasklaidos” priemones juos nori “numarinti”, skundžia ir neduoda gyventi.

Apie pavienius “vaiduoklius”  Puteikius nerašysiu…

Laukiu nesulaukiu, kada Lietuva atgims, iš tikro, o ne iš visokių KGBistų ar dar kitokių “stukačių”.

 

Iš “gimto” Londono, Saulius Paulauskas

 

 


Patiko? Pasidalinkite!