Kaip paaiškinti tokį fenomeną, kai žmogus balsuoja už tą kuris iš jo atėmė pensiją ir sugriovė, bei praskolino valstybę? Paaiškinimas yra ir jis labai paprastas. Durnadėžių aukomis virtę lengvatikiai pensininkai yra užzombinami ir iš jų atminties yra ištrinama istorija, kuri galima sakyti buvo dar vakar… .
Savivaldybių tarybų rinkimuose pirmauja Visuomeniniai rinkimų komitetai, kurie bendrai surinko 26,76 proc., o iš partijų – pirma Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai – 16,03 proc., antra Lietuvos socialdemokratų partija – 13,26 proc. , trečia – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – 11,14 proc. Ketvirti Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis – 5,89 proc.
Negi žmonės neatmena tų laikų, kai Landsberginiai, Lietuvos gamyklas po 1 litą. „pardavinėjo“? Negi neatmena, kai Kubiliaus vyriausybė atėmė dalį pensijų? Negi nemato, kad kaimai tušti (tie kurie kaime gyvena)? Negi nepasiilgsta savo anūkų, kurie paliko Lietuvą, nes joje neįmanoma praktiškai išgyventi?
Kaltas bukumas, naivumas ir vergo sindromas
Pakalbinus pensinio amžiaus durnadėžių aukas, jie visi kaip susitarę džiaugėsi, kad jų vaikai ir anūkai užsienyje „indus plauna“ už gerą atlyginimą. Ką tai reiškia, o tai, kad jie džiaugiasi, kad jų vaikai susirado gerą vergvaldį ir jam tarnauja, o šis jiems moka pinigą didesnį nei Lietuvoje.
Tai yra vergo sindromas, kai žmogelis, net nesistengia būti – save gerbiančiu piliečiu ir reikalauti iš valdžios, to geresnio gyvenimo, čia – Lietuvoje.
Bažnyčios taip pat atlieka savo funkciją – gamindamos dievabaimingas aveles. Kur dingo tie drąsūs Baltijos kelyje stovėję Lietuviai, Žemaičiai? Kur dingo tie kurie prieš Rusų tankus ėjo plikomis rankomis?
Niekur jie nedingo, jie kaip tarnavo savo ganytojui, kuris davė nurodymus, taip ir tebetarnauja. Kažin į šulinį jie šoktų visi kartu, jei ganytojas per durnadėžę palieptų?
Linas Naujelis
Taip buvau savaitgalį nuvažiavus į Rietavą pas seną pažįstamą paklausiau ar eisi balsuoti sako aš jau nebe balsavau tai sakau už ką pasakė kad nežinanti kur parodė, ten ir pasirašiau galima numanyti už ką ji balsavo be abejo tai ne vienas atvejis toks, senukai ne visi supranta už ką balsuoti, o ką daryti tokiu atveju be to, tie, kurie atnešė balsavimo biuletenius nesiteikė nieko aiškinti
Kodėl tik pensininkai? Rinkimuose pakankamai sėkmingai pasirodė ir visokio plauko liberalai, nepaisant visų skilimų ir korupcijos skandalų… Teik kai kuriose savivaldybėse parijos, tiek ir visuomeniniai komitetai, kuriuose sėdi liberalai. Ne tik Vilniaus, kur laimėjo liberalai – Šimašiaus (kartu su homoseksualistu sąraše) ir Zuoko chebra. O kur dar kitos savivaldybės, kur liberalai užėmė naujas pozicijas, kad ir Klaipėda, Rietavas, Švenčionys, Alytaus miestas ir kt. Gal už juo pensininkai balsavo?
Su Vilniumi tai kaip ir aišku – didelė koncentracija jaunimo, tiek studentijos (reikia pripažinti, liberali ideologija užzombina jaunimą jau mokyklose), tiek ir visokių sėkmingų biurokratų, valdininkų, NVO, kitokių eurolėšų siurbėlių, verslininkų, bankininkų ir pan. O kodėl kitur taip sekasi liberalams?
reikia žonems sugalvoti buda isaiskinti tu plešiku žalas ,skriaudas ,Lietuvos skurdinima ,..kaip tai padaryt ,spausdinkit tuos steaipsnius didžiuosiuose laikraščiuose ,arr dar ka ,yra radijas
O kas tave įsileis į „didįjį“ laikraštį?
Tai ,kad nei vienas kandidatas kaimuose nepasirodė.Niekas nekalba su kaimiečiais. Ką žinojo iš ankstesnių laikų ,tai už tuos ir balsavo.Laikraščių kaime niekas neprenumeruoja nes yra per brangu. Kas dar esame jaunesni ,turime ir mokame dirbti kompiuteriais ,tai tie ir nebalsavome už juos.O kiti senesni,vieniši ,pasiklausė kurie išvežiojo rinkėjų lapelius už ką balsuoti.Tai tie ir pasiūlė kuris jiems yra parankesnis. Taip,kad norint tapti kandidatais , važiuokite per kaimus ,susipažinkite au rinkėjais.Arba siųskite per kaimus savo atstovus.