Patiko? Pasidalinkite!

Ramanas Pratasevičius buvo suimtas po to, kai Baltarusijos valdžia sekmadienį privertė lėktuvą nusileisti sostinėje Minske. Minske sulaikyto JAV propagandisto ir perversmininkų kanalo NEXTA įkūrėjo, žurnalisto Ramano Pratasevičiaus sveikata yra gera, jis apie tai pranešė vaizdo įraše. Vaizdo įraše matomas ir cigarečių pakelis su degtukais.

Pagal nerašytas tardymo taisykles ir metodus, tardytojai, norėdami pasigerinti tardomam asmeniui, pasiūlo cigarečių. Šiuo atveju matosi, kad tardomas Romanas linkęs bendradarbiauti su Baltarusijos teisėsauga. Šis bendradarbiavimas kelia šoką Lietuvos vasalams, kurie, kaip teigia Baltarusijos prezidentas, yra prisidėję prie politinio perversmo Baltarusijoje.

Priverstinai leidžiantis lėktuvui Romanas lėktuve panikavo, bandė svetimų žmonių prašyti, kad šie paimtų jo kompiuterį, maldavo pilotų nesileisti Minske, nes neva jį ten nužudys.

Romanas pagaliau suprato, kad yra tik viena išeitis – iškloti visą tiesą ir tikėtis A. Lukašenkos malonės. Jis kuo puikiausiai žinojo, kad vykdė JAV ir ES užduotis ir už tai jam buvo dosniai sumokėta. Jam buvo mokama ir iki šiol, bet A. Lukašenka šioje vietoje buvo gudresnis ir apmokamą propagandistą su visa informacija “nutūpdė” Minske.

Lietuvoje gyvenęs 26 metų Romanas Protasevičius pirmadienį pasirodė vaizdo įraše, kuriame prisipažino, kad pernai Minske prisidėjo organizuojant antivyriausybinius protestus.

„Laba diena, aš vardu Ramanas Pratasevičius. Vakar buvau sulaikytas VRM darbuotojų Nacionaliniame oro uoste Minske. Šiuo metu esu Minsko miesto 1-ajame tardymo izoliatoriuje. Galiu pareikšti, kad jokių sveikatos problemų, taip pat dėl širdies ar kokių nors kitų organų, man neiškilo. Darbuotojų elgesys su manimi – maksimaliai korektiškas ir atitinkantis įstatymus. Šiuo metu toliau bendradarbiauju su tyrimu ir duodu prisipažįstamuosius parodymus dėl masinių neramumų organizavimo Minsko mieste. Pareigūnai su manimi elgiasi maksimaliai korektiškai ir pagal įstatymą. Dabar aš toliau tęsiu bendradarbiavimą su tardytojais ir duodu patvirtinančius parodymus dėl fakto organizavus masinius neramumus“.

Egidijus Paulauskas

 

 


Patiko? Pasidalinkite!