Patiko? Pasidalinkite!

Į Švediją gyventi išvykęs lietuvis Linas Jurgutis save pristato kaip laivų restauratorių ir gamintoją. Taip, kažkada jis gamino valtis ir jomis prekiavo. Paskutiniu metu, kai Linas prasiskolino ir realiai prarado medžiagų tiekėjus, ėmėsi naujo verslo – senų jachtų perpardavinėjimo.

Po nepavykusių “verslų” Linas bandė save naujame amplua – politiko. Pradžioje ir šioje vietoje jis sugebėjo rasti daug patikėjusių juo naivių, sąžiningų ir nuo vadžios nukentėjusių žmonių. Prisipažinsiu, tokiu buvau ir aš.

Taigi grįžkime prie Lino “verslo”…

Medinių valčių gamybai sustojus, jis pradėjo į socialinį tinklą kelti parduodamų jachtų nuotraukas ir video.

Žmonės, kurie susidomėdavo jo parduodamomis jachtomis, negaudavo nei jachtų nei pravestų pinigų. Jis taikydavo įdomią taktiką: pradžioje tempdavo laiką iki paskutinio žmonių kantrybės lašo, o tuomet, kai žmonės pradėdavo jo reikalauti grąžinti pinigus ar pirktą daiktą, jis juos užsipuldavo – neva, jie jam daro spaudimą.

Vieni, supratę, kad pinigų nebeatgaus, tiesiog nusispjaudavo ir gyvena savo gyvenimus toliau, kiti kreipėsi į policiją. Valdas Jūrėnas yra vienas iš nuo Lino Jurgučio nukentėjusių žmonių, kuris jam pravedė 2500 eurų ir negavo nei sutartos jachtos, nei pinigų. Apie tai plačiau – vaizdo įrašuose.

Po paviešintų vaizdo įrašų į mus kreipėsi dar kelios Lino aukos. Vieną iš jų reiktų būtinai paminėti – tai Tomas iš Klaipėdos, jis taip pat kreipėsi į policiją, pamatęs šiuos vaizdo įrašus. Žmogus manė, kad jis tik vienas nukentėjęs nuo Lino Jurgučio, bet pamatęs vaizdo įrašus, žmogus atsiuntė visą susirašinėjimą su Linu, kuriame matosi kaip jam sekėsi iš jo pirkti pagamintas valtis…

 

Kaip matome, Linas taiko tą pačią taktiką visiems – iš pradžių pasiūlo, paskui bando suvaidinti auką ir galų galiausiai apgautą žmogų užsipuola ir bando padaryti kaltininku, kad neva tas daro spaudimą. Mieli skaitytojai ir žiūrovai, prašau pasidalinti šia informacija visuose būriuotojų puslapiuose ir Švedijos lietuvių grupėse, kad daugiau gyvenime niekas nebeužkibtų ant šio asmens.

2023.01.08 18:02

Redakcijai nukentėjęs asmuo žinomas.

Nusipirkau laiva is jo.. pasakota buvo vienaip, gauvau kitaip. tokius dalykus stengdavosi nerasyt, vos ko paklausus iskar paskambindavo ir zodziu papasakodavo…tad zodziu niekur prisegti negaliu.. Parsiveziau laiva su vilkiku..variklis buvo isimtas ir padetas atskirai ( jau pasirode keista) buvo paaiskinta kad varikliui buvo mazos problemeles todel ji iseme sutvarke ir nebespejo ideti..tai kai susitvarkiau laivai ir ileidau i Marias, paaiskejo kad variklis yra visiskai netinkamas naudoti bega vanduo i tepala (to patikrint ant kranto nelabai galejau) si problema pardavejui tikrai buvo zinoma..nes is variklio nebuvo isleistas vanduo ziemos metu ir saltis ji sudreske, jo vidus pilnas mikro itrukimu. Tad teko uzbaig sezona ir ieskot naujo variklio… Ir seip esu FB grupes Buriuotoju turgelis administratorius… tad esu gaves visokiu istoriju ir zmoniu prasymu padeti nes nukentejo nuo Jurgucio, tai kas uzsakes pagamint mediniu valciu, pravede avansus ir jau pora metu nieko negauna, tai kas parsibeza is Lino laiva kuris yra apardytas ir nuimtos brangesnes detales ir t.t.

Bus papildyta…

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!