Darbe ir namuose, švietimo ir socialiniame darbe, moksliniame traktate ir mokyklos rašinyje – visur ir teisingas, tai yra apibrėžtas, neprieštaraujantis, nuoseklus, pagrįstas, mąstymas visada yra būtinas. Neturėdamas teisingo mąstymo, kuris vykdomas kalbos pagalba, žmogus negalėjo nei dirbti, nei bendrauti su kitais žmonėmis.
Jei kas nors neaiškus, sumišęs, išsako savo mintis, prieštarauja pats sau, apie tokį žmogų sako: „Jo negalima suprasti, jo samprotavimuose nėra logikos“. Žodis „logika“ vartojamas apibūdinti minčių struktūros teisingumą.
Pavadinimas „logika“ kilęs iš senovės graikų kalbos žodžio „logos“, kuris reiškia „mąstymas“, „mintis“, taip pat „žodis, kuriuo išreiškiama mintis“.
Sąmoningas ar nesąmoningas loginių dėsnių pažeidimas padaro neteisingą išvadą. Vyras, kuris pažeidžia loginius dėsnius, neišvengiamai pasirodo nugalėtas ginče, diskusijoje.
Knygą (vadovėlį) galite nemokamai skaityti čia.
tarybine literatura karo tematika:
https://pb1lib.org/booklist/8308/2848e1
Seime tarp sėdinčių pokyčių logikos nėra.
Kisti pagaliukus i nosi, Egipte tai buvo bausmė vergams, pazeidziant kraujo liaukas, kurios skiria nosies ertme nuo gerkles ertmes. Tos kraujo liaukos tarp nosies ir gerkles reikalingos tam, kad apsaugoti nuo visų rūšių taršos patekimo, virusu ir bakteriju.Tas liaukas pazeidus, zala , kuri gali atsirasti negriztamai – cia pamatysite ir vaizdus, ka zmones randa tuose testeriu tamponuose.
https://tapnewswire.com/2021/01/exposed-nanotechnology-in-the-covid-19-swabs-test-in-egypt-this-swab-up-the-nose-was-a-punishment-for-slaves-excellent-videos-must-see-friday-january-15-2021-1831/
Turiu rusišką versiją, ačiū, kad dalinatės, sunku rasti naudingų lietuviškų knygų pdf. Vaida, gal galima būtų jūsų portale biblioteką pdf padaryti?
http://fremus.narod.ru/schoolbk.html#etc4
Va iš kokių vadovėlių reikia vaikus mokyklose mokyti. Tik iš Stalino laikų vadovėlių. Ypač matematika, klasikinė fizika, chemija. Kiti vadovėliai irgi gali būti parašyti Stalino vadovėlių pagrindu, atsižvelgiant į naujausius pasiekimus moksle, kurių ne taip jau ir daug fundamentalių per tuos praėjusius gerą pusę amžiaus.