Patiko? Pasidalinkite!

Apsvaiginti, nukvailinti, nutautinti ir paversti mankurtais. Toks dabartinių valdančiųjų tikslas. Galbūt tiksliau būtų pasakyti, kad ne pačios valdančiosios daugumos, o Lietuvą valdančių JAV šeimininkų. Juk niekam nereikalinga logiškai mąstanti, protaujanti ir blaivi tauta. Vienintelė tiesa, kad tik blaivi tauta gali išlikti, darosi mažai kam įdomi. Lietuvą užvaldę svetimšalių korporacijų prastumtukai ir toliau pildo savo duotus pažadus.

Po svarstymo Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) pakeitimams pritarė 65 Seimo nariai, idėjai prieštaravo 40 parlamentarų, susilaikė 4. Taip pat parlamentas pritarė ir Baudžiamojo kodekso (BK) pataisoms. Už jas balsavo 66 parlamentarai, 38 buvo prieš, 5 susilaikė.

Iki pataisų priėmimo liko vienas balsavimas. Siūloma iš BK išbraukti nuostatą, kad tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu.

Narkotikai praktiškai legalizuoti. Kas toliau?

Pedofilija. Paskui zoofilija, kanibalizmas ir tuomet galėsime vienas kitą tiesiog tiesiog suėsti. Svarbiausia, kad daugumai dėl to visiškai nusispjauti. Kitaip sakant, nors į ausį myžk, lietuviui gerai…

Klausimas: ar tokia tauta dar turi nors mažiausią šansą išlikti?..

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!