Patiko? Pasidalinkite!

Marius Gabrilavičius – Maksimalietis, valdantis naujienų portalą minfo.lt, kviečia visus nukentėjusius vienytis ir kartu kreiptis į teismą dėl portalo 15min.lt persekiojimo. Marius Gabrilavičius – Maksimalietis savo socialinio tinklo paskyroje pranešė:

Veidaknygės erdvę Lietuvoje prižiūrintis 15min portalas pradėjo šmeižto kompaniją prieš mane ir prieš mano valdomą portalą minfo.lt:
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimo-nariui-padedant-minfo-lt-ispucia-vitamino-c-nauda-kovoje-su-covid-19-56-1294056
Noriu priminti, kad 15min pagrindiniai akcininkai yra farmabiznieriai:
https://www.minfo.lt/lietuva/straipsnis/sirinskiene-susilauke-grasinimu-is-farmacijos-magnatu
Jie nusprendė, kad minfo.lt yra melagingų žinių portalas, kadangi, kaip matote rūpinamės žmonių imuniteto stiprinimu:
https://www.minfo.lt/aktualijos/straipsnis/gera-zinia-kinai-istyre-kad-korona-virusa-padeda-iveikti-dideles-vitamino-c-dozes

Pasibaigus karantinui kreipsiuosi į teismą. Jei yra daugiau nukentėjusių nuo 15min portalo šmeižto bei neteisėtos cenzūros vykdymo LT veidaknygėje, susisiekite: help@maksimalietis.co.uk

15min.lt portalo žurnalistas Vilius Petkauskas ne kartą yra paskleidęs melagingą informaciją ir apie tinklapį „Būkime vieningi“. Vilius Petkauskas persekioja mažesnius naujienų portalus ir juos apskundžia Feisbukui kaip nepriklausomas ekspertas. Jis įvertina kituose portaluose skleidžiamą informaciją ir ją pateikia kaip melagingą.

LR Konstitucija

25 straipsnis

Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti. Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas. Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.

„Būkime vieningi“ taip pat svarsto prisijungti prie Mariaus Gabrilavičiaus inicijuojamo kvietimo ir taip pat ragina tai padaryti ir kitus nukentėjusius nuo šio portalo galimai antikonstitucinių veiksmų.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!