Patiko? Pasidalinkite!

Pagrindinis klausimas: ar Vokietija ir toliau leis žlugdyti savo ekonomiką vardan Ukrainos? Putinas, matydamas Vokietijos ekonomikos kritimo skaičius, greičiausiai, trina rankomis.

Liepos mėnesį Vokietijos įmonių bankrotų skaičius išaugo ketvirtadaliu ir prognozuojama, kad jų skaičius tik didės. Palyginti su praėjusių metų liepa, nemokumo atvejų išaugo 23,8%, birželį fiksuotas 13,9% augimas, rašoma Vokietijos naujienų portale ntv.de.

Vokietijoje nuo karo Ukrainoje pradžios įmonių nemokumo atvejų skaičius nuolat auga. Vokietijos apygardos teismai pranešė apie iškeltas 1478 įmonių bankroto bylas. Tai 19% daugiau, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu nei pernai. Apygardos teismai apskaičiavo, kad kreditorių reikalavimų suma siekė šiek tiek mažiau nei 4 mlrd. eurų. Pernai gegužę šis skaičius siekė 2,2 milijardus.

Gegužę 10.000 įmonių teko 4,4 nemokumo atvejų. Daugiausia nemokumo atvejų buvo transporto ir sandėliavimo sektoriuje (8,7 atvejo 10.000 įmonių), po to sekė kitų ekonominių paslaugų, pavyzdžiui, laikinojo įdarbinimo agentūrų, sektorius (7,4 atvejo). Mažiausiai nemokumo atvejų buvo energetikos sektoriuje.

Pastaraisiais metais dėl valstybės pagalbos įmonių bankrotų skaičius buvo palyginti nedidelis, tačiau dabar jis ima augti. Prognozuojama, kad dėl ekonominio sunkmečio bankrotą skelbs vis daugiau įmonių.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!