Patiko? Pasidalinkite!

Dauguma nieko rimto neplanuojančių vyrų sutinka savo vienintelę tada, kai mažiausiai to laukia. Iš pradžių jie nesuvokia fakto, kad sutiko antrą puselę, tačiau paskui palaipsniui ši moteris pradeda keisti jų požiūrį

Tokios permainos paprastai turi penkias pagrindines stadijas, apie kurias ir pakalbėsime.

Neigimas. Pajautus, kad pradedame įsimylėti, pati pirmoji stadija – neigimas, kad su jumis tai vyksta. Prie rimtų santykių nepripratę vyrai nenori pripažinti, kad gyvenime atsirado ypatinga moteris. Jie dažniausiai tvirtina sau, kad tai viso labo eilinė intrigėlė. Nes nėra pasiruošę prisipažinti, kad tapo silpnais, kad įsimylėjimas juos tokiais pavertė. Jie nenori niekam atsiverti.

Pagarba. Šioje stadijoje vyrai pradeda suvokti, kad su šia moterimi jaučiasi ne taip, kaip su kitomis. Pirmą kartą gyvenime vyras pajuto, kad jį gerbia ir kad jis pats turi ją gerbti. Jaučia, kad ši moteris tikrai verta jo laiko, pastangų, pagarbos ir meilės. Kaip niekada anksčiau jis vertina tai, ką turi ir nenori to prarasti.

Pasitikėjimas. Daugumoje santykių paskui pagarbą seka pasitikėjimas. Apskritai vyrai linkę pasilaikyti savo emocinę praeitį sau. Bet jeigu jis rimtai ja susidomėjo, kyla noras pasidalinti su ja visais tais svarbiais dalykais, kurių būta ir kurių dabar esama jo gyvenime. Kai vyras jaučia, jog ši moteris skirta jam, jis nebijo jai atsiverti.

“Ar esu tam pasirengęs?” Nors viskas atrodo teisinga, visgi pradeda kilti abejonių dėl savęs ir savo santykių. Vyras nėra tikras, kad pasirengęs kažkam išties rimtam, kol kas dar aiškiai nesuvokdamas, kad jų santykiai jau dabar labai rimti. Vyras baiminasi, kad galbūt nėra vertas, o taip pat kad viskas gali labai skausmingai baigtis, nes jis jau atsivėrė šiai moteriai. Šioje stadijoje daug vyrų gali mėginti sprukti, tačiau galiausiai supranta, kad jam šita moteris pernelyg vertinga, kad baimė ją prarasti didesnė už baimę patirti skausmą.

Priėmimas. Stadija, kurioje dauguma vyrų suvokia, kad ši nepaprasta moteris – viena iš milijonų. Pagaliau suprantama, kad ji – geriausias įvykis iš visų, kurie galėjo su juo atsitikti. Vyras pripažįsta, kad dabar jis visiškai kitas, naujas žmogus, kad pagaliau baigė žaisti savo žaidimus. Šita moteris dabar yra jo dalis ir jis negali įsivaizduoti gyvenimo be jos. Tai reiškia, kad jis pagaliau susirado savo moterį.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!