Patiko? Pasidalinkite!

Kai poros skiriasi, visada būna kalti abu. Ir dėl įvykusios vyro neištikimybės pusė kaltės tenka moteriai. Išsiaiškinkime, kur daromos klaidos.

Seksas virto rutina

Deja, svaigimas nuo bučinio ir elektros iškrova per visą kūną nuo vieno prisilietimo neišlieka ilgai. Tie intymūs momentai, kurie taip jaudino anksčiau, su laiku virsta rutina, kur viskas žinoma nuo pradžios iki galo.

Kad to išvengtumėte, reikia duoti valią savo fantazijoms ir stengtis padaryti mylimajam netikėtų staigmenų, kurias jis dar ilgai prisimintų su jauduliu.

Rūpinimasis juo pradėjo varginti

Dėl darbo, nesibaigiančių buities rūpesčių, savo grožio seansų ir žygių po parduotuves ėmėte vis mažiau dėmesio skirti savo mylimajam. Bučkis prieš išeinant į darbą, skambutis dieną ar abejingas klausimas vakare, kaip sekėsi, – štai ir visas jūsų dėmesys.

Tokį šaltumą vyras suvokia kaip bausmę, nes nebesijaučia jums reikalingas. Jis jaučiasi apleistas ir liūdnas.

Nusibodote jam

Rutina išvargina visus, tačiau, jei moteris pasirengusi taikstytis su ja dėl šeimos, tai nėra argumentas vyrui. Bendros poros tradicijos – geras dalykas, bet įvairovė – dar geresnis.

Jeigu jaučiate, kad jis nustojo domėtis jumis ir vis mažiau entuziazmo rodo dėl jūsų įprastų poilsio rūšių ir laisvalaikio užsiėmimų, vadinasi, atėjo laikas kažką keisti. Permainos turi įvykti visur: ir aplink save, ir savyje, ir jame, ir jūsų santykiuose.

Atnaujinkite savo išvaizdą, leiskitės su juo į žygį arba sugalvokite naują projektą, kurį vykdant jis galėtų pastebėti jūsų privalumus.

Iš mylimos moters virtote mamyte

Jeigu kas nors mano, kad rūpinimosi nebūna per daug, smarkiai klysta. Jo turi būti lygiai tiek, kiek reikia tam žmogui. Rūpinimasis turi būti neįkyrus ir taupus, kad būtų aišku, jog jis kyla iš meilės, o ne siekimo kontroliuoti kitą.

Kai kurios moterys mėgsta palikti vyrui raštelius su įvairiais paliepimais, nurodymais, priminimais. Kada nors jie supranta, ką jiems primena toks elgesys.

Pavydas, isterijos, provokacijos

Moterys – ne tik emocingos būtybės, bet ir mąstančios, todėl turėtų suprasti, kad nuolat kankindamos mylimąjį savo kaprizais, isterijomis, pavydo scenomis, priekabėmis ir dar lygindamos jį su kitais santuokos ilgai neišsaugos.

Kiekvieną emociją reikėtų apdoroti atskirai. Pavydite? Vadinasi, nepasitikite savimi ir juo. Per daug reikalaujate iš jo? Vadinasi, trūksta jo dėmesio ir visaip stengiatės jo gauti. Lyginate su kitais? Vadinasi, pykstate ant jo, ir tai trukdo besąlygiškai meilei.

Atėmėte iš jo valdžios vairą

Sunku paaiškinti, kaip atsitiko, kad moteris iš namų šeimininkės virto nepriklausoma verslininke. Tačiau šalia tokios pasitikinčios, agresyvios ir viską žinančios moters vyras praranda savo autoritetą ir nustoja būti šeimos galva ir globėju, gynėju.

Jam sunku susitaikyti, kad gyvena su vyriška moterimi, kuri sugeba geriau už jį įkalti vinį, išspręsti bet kokią problemą ir kurios pajamos tris kartus didesnės už jo.

Jis nori matyti šalia švelnią, rūpestingą, trapią, mylinčią moterį.

Atsiliekate nuo jo

Jeigu jūsų vyras auga ir vystosi, jūs neturite stovėti vietoje. Jūs turite būti lygūs pagal savo energinius resursus. Jeigu auga jo vyriškumas, atitinkamai turi stiprėti ir jūsų moteriškumas. Jeigu jis susirado naują hobį, prisijunkite arba ieškokite sau ko nors įdomaus. Turite visada būti ant vienos bangos.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!