Patiko? Pasidalinkite!

Konservatorių partijoje aukščiausiai išreitinguotas Laurynas Kasčiūnas, kurio veikla jau domėjosi STT. Prieš porą metų žiniasklaidos antraštės skelbė: konservatoriai pasigailėjo L. Kasčiūno – iš partijos neišmetė, bet narystę suspendavo vieneriems metams.

Susitikimai su „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu, galimos korupcijos šleifas L. Kasčiūnui nesutrukdė šiemet tapti populiariausiu tarp reitinguojamųjų…
Konservatorių partija jau seniai nutolusi nuo tų idealų ir tų veiklos tikslų, kuriuos skelbiasi.

Manau, kad su profesoriaus Vytauto Landsbergio mirtimi pasibaigs tiek anūko Gabrieliaus karjera, tiek konservatorių partijos epocha, – rašė Neringa Venckienė.

Vytautas Matulevičius nuotrauka.

Žurnalistas Vytautas Matulevičius socialiniame tinkle taip pat pasidalino savo įžvalgomis:

Atrodo, konservatorių partija serga gerokai sunkiau, nei buvo galima pamanyti. Po partijoje surengto Seimo rinkimų sąrašo reitingavimo daugiausia balų surinko parlamentaras Laurynas Kasčiūnas. Tas pats L. Kasčiūnas, kurio veikla žiniasklaidoje dar ne taip seniai buvo apibūdinama štai tokiais žodžiais:

„Kaip rašo dienraštis „Lietuvos rytas“, pareigūnai įtarė, kad konservatorius už paramą su juo susijusiai asociacijai iš tuometinio „MG Baltic“ viceprezidento R. Kurliansko gavo užduotį įtikinti ilgametę Biudžeto ir nansų komiteto narę I. Degutienę balsuoti už liberalo Šarūno Gustainio pataisą dėl vartojimo kreditų.
Tuomet į apklausą buvo iškviesta I. Degutienė. Politikė dienraščiui tvirtino kol kas negalinti atskleisti apklausos detalių, tačiau pripažino, kad į STT jai teko eiti dėl L. Kasčiūno: „Jis netiesiogiai prašė paramos Š. Gustainio teiktai pataisai, bet aš atsakiau, kad nesuktų galvos – niekam netarnavau ir netarnausiu.”
(Šaltinis: BNS)
Bet būtent tokie politikai dabar ir yra labiausiai vertinami ir palaikomi konservatorių partijoje. O tokie, kaip I. Degutienė – traukiasi iš politikos. (BNS nuotr.)

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!