Patiko? Pasidalinkite!

Paaiškėjo trečias valstiečių rinkėjų išdavikas. Nepatikėsite kas. Kad finansų ministras dirba ne daugumai dirbančiųjų ir ne pensininkų labui, o investicinių fondų pelnui, nė kiek nestebina, nes jis išeivis iš ten.

Kad tą patį daro Premjero patarėjas Lukas Savickas, taip pat nestebina, nes jis taip pat iš ten – iš Investuotojų forumo, kurio branduolį sudaro bankai ir jų bei kitos investicinės bendrovės. Bet kad 2% iš SODROS, t. y. iš dabartinių ir būsimų pensininkų nori atimti ir juos permesti investiciniams fondams buvęs Caritas vienas iš vadovų, tai sukrečia: pas socialinės apsaugos ministrą L. Kukuraitį patarėju dirbęs ir iš ten išstumtas viešą interesą ginantis ekonomistas R. Lazutka liudija: „SADM pensijų skyrius dirba kaip privačių fondų valdytojų marketingo padalinys.” L. Kukuraitį ministru pasiūlė T. Tomilinas.

Tomai, laikas atšaukti šį ministrą. Finansų ministrą atšaukti bus sudėtingiau, nes spėju, kad jį pasiūlė bankai. Bandau prognozuoti, kad kol šie su ministrai dirbs, tol nebus įvykdyti priešrinkiminiai valstiečių pažadai dėl pensijų ir algų padidinimo bent jau iki Latvijos lygio, nors ten silpnesnė ekonomika ir mažesnis BVP vienam gyventojui.

Nes bus toliau apkraustoma SODRA, nebus jokių progresinių mokesčių nuo visų pajamų, nebus nė vienu procentu priartėta prie kaimynų biudžeto perskirstymo – pas juo 34-35% nuo BVP, pas mus – 30%. Tas skirtumas yra 1,6 MILIJARDO !!! , Karlai, MILIJARDO €/metams – kaip tik tiek trūksta iki kaimynų algų viešam sektoriuje, vidutinės algos ir vidutinės pensijos. Laikas rinktis į mitingus ir reikalauti šių dviejų ministrų atsistatydinimo!!! 

Naglis Puteikis


Patiko? Pasidalinkite!