Patiko? Pasidalinkite!

Praėjusią savaitę naujo „iPhone 15“ pristatymą šiek tiek nustelbė plačiai paplitę pranešimai apie perkaitimą ir neatsparumą smūgiams. Pasak daugelio X (anksčiau vadinto Twitter)Reddit ir Apple forumų vartotojų, nauji telefonai gali įkaisti taip, kad juos sunku išlaikyti rankose.

Bendrovė ėmėsi veiksmų po to, kai „iPhone 15“ produktų naudotojai pradėjo masiškai skųstis, kad naudojant šiuos telefonus, jie per daug įkaista, kai kuriais atvejais temperatūra siekė daugiau nei 48 °C.

Techninės pagalbos tarnyba, anot leidinio, vis dar bando nuraminti „iPhone 15 Pro“ ir „iPhone 15 Pro Max“ savininkus, kad didelį įkaitimą eksploatuojant išmaniuosius telefonus lėmė jo aparatinės įrangos resursų naudojimo intensyvumas pradinio diegimo metu ir programinės įrangos konfigūracija, todėl vėliau situacija turėtų normalizuotis. Tačiau ne visi naujųjų produktų pirkėjai yra pasirengę sutikti su šiais argumentais. „The Wall Street Journal“ atstovų eksperimentai parodė, kad vienu metu kraunant ir paleidžiant žaidimus, iPhone 15 Pro Max atskirą korpuso dalį gali įkaitinti iki 48 laipsnių Celsijaus. Beje, šiuo atžvilgiu jis ne itin lenkia savo pirmtaką „iPhone 14 Pro Max“, kuris buvo išbandytas pagal panašų scenarijų.

Žinomas analitikas Ming-Chi Kuo teigia, kad viena iš iPhone 15 Pro ir iPhone 15 Pro Max perkaitimo priežasčių gali būti naujasis titano rėmas. Pirma, pats titanas turi prastą šilumos laidumą. Antra, tai yra gana lengvas metalas ir ši aplinkybė pablogina išmaniojo telefono termodinamiką. Tačiau reikia nepamiršti, kad iš titano pagamintas tik išorinis naujųjų Apple flagmanų rėmas, o korpuso viduje esantys elementai – iš aliuminio. Kai kuriems apžvalgininkams šios serijos išmanieji telefonai intensyvaus darbo metu įkaisdavo iki 50 laipsnių Celsijaus. „iFixit“ atstovai netgi palygino „Apple“ veiklą šioje srityje su istorija apie Ikarą, kuris per arti prisiartino prie Saulės, ir tai galiausiai apdegino sparnus.

„iPhone 15 Pro“ vartotojai iš Kinijos susidūrė su problemomis net bandydami tuo pačiu metu kalbėtis per pranešimų programėles ir įkrauti savo išmanųjį telefoną. Prietaisas atsisakė priimti įkrovimą, kaip priežastį nurodydamas aukštą temperatūrą ir poreikį atvėsti.

Socialinio tinklo „X“ vartotojas “I Hate Apple” naujausią „iPhone 15“ palygino su 2021 m. „Samsung Galaxy S21“. 

„Sveiki atvykę į 2021 m.“, – rašo jis, kreipdamasis į „iPhone 15“ turėtojus.

Džiaugtis nauju telefonu nėra ko. Lyginant „iPhone 15“ su 2021 metais išleistu „Samsung Galaxy S21“, akivaizdu, kad „Apple“ nepasivargino nustebinti savo ištikimiausių gerbėjų.

„Samsung Galaxy S21“ su 64MP pagrindine kamera nurungia „iPhone 15“, kuris gali pasigirti tik 48MP kamera. Kalbant apie asmenukių kamerą, išvis trūksta žodžių… 40MP prieš 12MP.

„Samsung Galaxy S21“ filmuoja 8K raiška, „iPhone 15“ – 4K.

O ką jau kalbėti apie USB jungtį. Kai dauguma naujausių telefonų turi USB 3.0 versiją, „Apple“ nieko geriau nesugalvojo už USB 2.0.

Pažiūrėkime „iPhone 15 Pro Max“ ir „iPhone 15 Pro“ atsparumo smūgiams testą

„Iš titano pagamintam „iPhone 15 Pro“ buvo atliktas atsparumo smūgiams testas.

Rezultatas – “žudantis”

Kas renkasi “iPhone” telefonus?

Šie telefonai paskutiniuoju metu yra tapę labiau mados flagmanu, bet ne technologijų ar kokybės ženklu. Pažiūrėjus YouTube apžvalgas ir palyginimus, galima rasti daug pigesnių gamintojų, kurie lenkia savo charakteristikomis naujausius “iPhone” modelius.

Taigi, galima drąsiai teigti, kad “iPhone” nusivažiavo, o besigainiojantys madas liko durniaus vietoje. Tie, kurie sugeba renkantis telefoną pasidomėti telefono charakteristikomis, niekada nepirks iPhone, nes už dvigubai mažesnę kainą galima rasti kitų gamintojų telefonų, kurie nenusileis techninėmis charakteristikomis.

Atpažinote save?

DFX inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!