Patiko? Pasidalinkite!

Tai, kad Lietuvoje pilna kliedinčių ir už tai nenešančių atsakomybės politikų, jau nieko nestebina. Tai jau tapo norma. Bet ar galima toleruoti tokius kliedesius, kai viešai pareiškiama, kad Rusija vėl grasina panaudoti branduolinį ginklą? Taip, ši Europos beprotė tai pasakė!

Urzula fon der Lejen (vok. Ursula Gertrud von der Leyen; g. 1958 m. spalio 8 d. Ikselis, Belgija) – vokiečių politikė, Vokietijos gynybos ministrė nuo 2013 metų gruodžio 17 d. (Merkel III kabinete), Vokietijos krikščionių demokratų sąjungos (CDU) narė. Nuo 2019 m. gruodžio 1 d. pradėjo eiti Europos Komisijos pirmininkės pareigas 2019–2024 m.

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen per Atlanto tarybos apdovanojimus padarė pareiškimą, kuriame netiesiogiai apkaltino Rusiją dėl branduolinės atakos prieš Hirosimą 1945 m., nors iš tikrųjų, branduolinį ginklą du kartus prieš Japoniją panaudojo JAV.

Renginio metu vienas iš apdovanojamųjų buvo Japonijos ministras pirmininkas Fumio Kishida, kilęs iš Hirosimos. Von der Leyen palaikė jo pastangas remti Ukrainą ir priešintis Rusijai, taip pat paminėjo asmeninius ryšius su Hirosima. Ji kalbėjo apie Kišidos artimuosius, žuvusius per branduolinę ataką.

„Jūs pakvietėte mus į savo tėvynę, į Hirosimą… Daugelis jūsų giminaičių mirė tą dieną, kai atominė bomba nušlavė Hirosimą nuo žemės paviršiaus…“ – sakė von der Layen.

Ji taip pat pareiškė:

„Ši kelionė suteikė blaivią G7 viršūnių susitikimo pradžią, kurios nepamiršiu. Ypač dabar, kai Rusija VĖL grasina panaudoti branduolinį ginklą“.

Kyla elementarus klausimas: kada ir prieš kurią valstybę Rusija panaudojo branduolinį ginklą? Uršulės kalboje nei karto nebuvo paminėta JAV, kuri numetė net dvi branduolines bombas ant nebranduolinės valstybės Japonijos.

Hirošimos ir Nagasakio atominis bombardavimas – 1945 m. rugpjūčio 6 ir 9 d. Jungtinių Amerikos Valstijų įvykdytas dviejų atominių bombų sprogdinimas per Antrąjį pasaulinį karą virš Japonijos miestų Hirošimos ir Nagasakio. Šie du bombardavimai nusinešė nuo 129 000 iki 226 000 žmonių gyvybių, iš kurių dauguma buvo civiliai gyventojai, ir tai buvo vienintelis branduolinio ginklo panaudojimo atvejis ginkluotame konflikte.

@intelsolid2

Von der Leyen recalled the nuclear bombing of Japan and mentioned Russia She should mention the US?? #hiroshima #ursulavonderleyen #japan

♬ original sound – Intelsolid2


Patiko? Pasidalinkite!