Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pirmadienį atvyko į centrinę Karinių oro pajėgų ir Oro gynybos pajėgų vadavietę, kur išklausys pranešimą apie oro gynybos kovinės tarnybos užduočių organizavimą ir vykdymą. Tai praneša agentūra BelTA .

„Valstybės vadovas lankosi centrinėje Karinių oro pajėgų ir Oro gynybos pajėgų vadavietėje“, – pranešė agentūra. Baltarusijos prezidentas pirmą kartą viešumoje pasirodė nuo gegužės 9 d.

“Be puikių ataskaitų. Pažiūrėkime, kas vyksta mūsų šalyje”, – sakė Lukašenka susitikimo su kariuomene pradžioje, pranešė “First Telegram” kanalas , esantis netoli prezidento spaudos tarnybos .

Pergalės dieną Lukašenka dalyvavo parade Maskvoje. Grįžęs į Minską prezidentas dalyvavo vainikų padėjimo ceremonijoje Pergalės aikštėje, tačiau kalbos nesakė. Jo vardu tai padarė Baltarusijos gynybos ministras Viktoras Chreninas. Lukašenka nepasirodė ir gegužės 14-ąją vykusioje šalies vėliavos, herbo ir himno dienos minėjimo ceremonijoje. Šiuo atžvilgiu daugelyje žiniasklaidos priemonių pasklido gandai apie prastą Baltarusijos lyderio sveikatą, o Lietuvoje buvo paskleistas gandas apie jo nunuodijimą.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!